1. YAZARLAR

  2. Ahmet TAPU

  3. Bir Yaş Daha Büyüdük...
Ahmet TAPU

Ahmet TAPU

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Bir Yaş Daha Büyüdük...

A+A-
 
Evet, gazeteniz Konya’nın Sesi yani sizin sesiniz kulağınız gözünüz bir yaş daha büyüdü. Bu büyüme sıradan bir yılı geride bırakmak değil yeni tecrübeler kazanarak dağarcığı ve okuyucu kitlesini genişletme anlamını taşıdığı için çok mutluyuz. İlk yayına başladığı tarihte tabiri caiz ise kuruluşunda yeraldığım gazetenin büyümesini içinde yer alarak izlemek bambaşka bir duygu…
 
***
Konya’nın Sesi her platformda Konya’nın Sesi’ni duyurmaya çalışmanın ötesinde ilklere imza atmasını bilen ve bundan başarısını ispatlamış bir yayın organı olarak elinize ulaşıyor... Son yıllarda 2. 3. gazete modası var deniliyor. Bunda bir gerçeklik payı olsa da Konya’nın Sesi bu değerlendirmenin dışında kalan tek gazetedir. Tiraj derdi olmayan hiç bir kurum ya da kuruluşa sırtını dayamadığı gibi yandaş ve candaş tabirlerinden uzak özgür ve tarafsız özelliğinin en belirgin örneği olma onurunu da taşıyan Konya’nın Sesi, bugüne kadar sürdüğü tarafsızlık ilkesine bundan sonra da gölge düşürmeyecektir.
 
***
Birilerinin gölgesi altında değil kendi gücü ile Konya’nın dertlerine hemhal olmayı sürdüreceğinden emin olmanızı istediğim Konya’nın Sesi için bugüne kadar verdiğiniz desteğin artarak süreceğini olan inancımızı tekrarlıyor, nice yıllar sizin sesiniz olmayı sürdüreceğimizin mutluluğunu birlikte yaşamak dileğiyle hoşça kalın diyorum.
 
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.