1. YAZARLAR

  2. Yılmaz Sandıkcı

  3. Biz de Öğrenelim
Yılmaz Sandıkcı

Yılmaz Sandıkcı

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Biz de Öğrenelim

A+A-

Haçlılar şunu çok iyi bilir, İslam uğruna en çok şehidi veren millet Türk milletidir. Türkler sadece bireylerini değil İslam uğruna iki tane de devletini şehit vermiştir.

*

Haçlılar şunu çok iyi bilir, Avrupa’nın batısından kovdukları Müslümanlık Türk milletinin kahramanlığı sayesinde Avrupa’nın doğusuna yerleşmiştir. Çıkarmak için tekrar uğraşmak zorunda kaldılar..

*

Haçlılar şunu çok iyi bilir, Türkler Müslüman olmadan önce de tarihe yön veren bir millettir. Müslümanlık, Türk milletinin kahramanlığı sayesinde Arap çöllerine geri dönmekten kurtulmuştur. Türkler, millet bilinci güçlü ve yüksek olan bir millettir.

*

Haçlılar şunu çok iyi bilir, Türkler İslam’dan önceki tarihlerinde de neleri başardıklarını anlar ve özündeki gücü uyandırmaya kalkarsa, dünyayı yöneten güçlerin rahatı kaçacaktır.

*

Haçlılar şunu çok iyi bilir, Türkleri yenmek yetmez. Onların güç aldıkları tarihlerini de yenmek gerekir. Türklerin milli bilincini zayıflatmak gerekir. Türklerin tarihini yenmek ve milli bilincini zayıflatmak için, haçlılar TİÇ’leri görevlendirmiştir. Yani, tarihimizi içeriden çarptıranları. Yani, tarihimiz yalan söylüyor diye diye kafaları karıştırarak, karışan kafalara düşman yalanlarını tarih diye anlatan sahte tarihçiler, hain yazarlar. Bunlar doğru bilgiler ile bile milleti yanlışa saptıracak kadar özel eğitimli ajanlar.
*

Haçlılar şunu çok iyi bilir, Türkleri kandırmak için TİÇ’ler yetmez. Türkleri yenmek için güç aldıkları imanlarını da yenmek gerekir. Türklerin imanlarını yenmek için, haçlılar DİÇ’leri görevlendirmiştir. Yani, dimizi içeriden çarptıranları. Yani, dinimizin esas kaynağı olan Kur’an-ı Kerim’i siz anlayamazsınız, bizi dinleyin diye diye, uydurdukları hikayeleri ve hurafeleri kendi işlerine geldiği şekilde din diye anlatan sahte hocalar, hain şeyhler. Bunlar doğru bilgiler ile bile milleti yanlışa saptıracak kadar özel eğitimli ajanlar.
*

TİÇ ve DİÇ birlikte çalışınca Türkleri kandırmak da kolay oluyor. Bakın neler diyor bu ajanlar; Kuran İslamı diye bir sapıklık çıkardılar. İngiliz Kraliyet Ailesi peygamber soyundadır. İngiliz veliaht prensi doğuştan sünnetlidir. İngiliz şair, yazar Shakespeare (Şekspir) gizli Müslümandır ve adı da şeyh pir’dir… Yok daha neler!? Bunları anlatıyor bu utanmazlar. Kananlar utansın! Utanmak istemeyen, uyansın ve işin aslını arasın, gerçeği anlamaya çalışsın.

*

İngilizlerin, hilafet makamını Türklerden alıp Araplara vermek için nasıl çalıştığı tarihe geçmiştir. Bir sonraki aşamada, en çok mMüslümanı yöneten sıfatı ile hilafeti, İngiliz Kraliyet Ailesi’ne vermek için gerekli algıyı oluşturmak üzere DİÇ’ler ve TİÇ’ler hazırlanmış ve İslam ülkelerine yerleştirilmiştir.

*

Ancak buna zamanları olmadı. İngilizler ve ortakları 1918 yılındaki zaferden sonra yeterli zamanı bulabilselerdi, kim durdurabilirdi? Bir defa düşünür müsünüz lütfen?

*

Mustafa Kemal Atatürk, hilafet makamını askıya alarak bu oyunu bozmuştur.

*

Ancak bozulan oyunu kaldığı yerden başlatmak isteyenler vardır. Ve bizi, HİÇ etmek isteyen haçlı zihniyetine hizmet eden TİÇ’ler ile DİÇ’ler görevlerine devam etmektedir. Bu oyunun sonunda utanmak istemeyen, uyansın ve işin aslını arasın, gerçeği anlamaya çalışsın. Haçlılar nasıl kandıracağını çok iyi biliyor ya, biz de öğrenelim gerçekleri, geç olmadan. Selam ve dua ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.