1. YAZARLAR

  2. Muhammet Öğüt

  3. Biz Kimsenin Taşeronu Değiliz…
Muhammet Öğüt

Muhammet Öğüt

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Biz Kimsenin Taşeronu Değiliz…

A+A-

‘Burası Konyaspordur. Konyaspor Camiası Çok Büyük bir Camiadır.  Bizimde Hedeflerimiz Var. Biz kimsenin taşeronu değiliz.’  gibi o kadar özel cümleleri, kelimeleri varki inanın ders niteliğinde.  Az ama öz konuşan, konuşurken dinleten, dinlerken düşündüren ve en önemlisi düşündürürken çok özel mesajlar veren özel insan. 

O ADAM Aykut KOCAMAN…

Konyasporumuz, bu hocası elinden gittiğinde;  tarihinde yakaladığı ilk ve önemli başarıları   ve  bundan sonraki hedeflediğimiz  başarıları  bir daha ele geçirme şansımız olmayacak... Bunu bilesiniz!

Sadece Konyasporumuzun değil, Türkiye’nin Aykut KOCAMAN gibi bir karakter ve şahsiyete  bir daha sahip olabilmesi için, aradan kaç yıl geçmesi gerekir bilemiyorum.  Çünkü onun kadar  karakterli, Kulüp menfaatlerini, kendi menfaatleriden önde tutan başka bir hoca bulmak çok ama çok zor.
Hayallerimizin sebebidir Aykut KOCAMAN.  Bu kocaman insan elimizden gittiği an kupa  HAYALi  bile kuramayabiliriz. Bundan emin olabilirsniz. 

Bir daha Türkiyeye , başka bir Aykut Kocaman gelmeyecektir. Yalnız Konyasporlular değil ; tüm futbolseverler ve hatta tüm sporseverler, yaşarken görme fırsatı bulabildikleri bu efsanevi karakterli insana tanıklık etmenin tadını çıkartsınlar.  Her cümlesini ve futbol felsefesini anlamaya çalışsınlar. Fırsatı kaçırmasınlar.

***

Evet, Konyasporumuzun teknik patronudur ama, Türkiyemizin  ortak değeri olma noktasında, çok fazla argümanı var.  Çok değerlerini kaybetmiş bu rezil futbol camiasında çok özel karakterdeki tek insan AYKUT KOCAMAN’dır.

***

Aykut Kocamanın  prensipleri olan, belirli bir çalışma felsefesi olan, bugüne kadar çalıştığı tüm futbolcular tarafından  saygı ve sevgi gören yegane  insanlardan birisidir.

 

Konyasporumuzla, Türkiye’de ve Avrupa’da yaşamayı hayal ettiğimiz başarılara olağanüstü günlere sadece Aykut Kocaman ile tanıklık edebiliriz.  

Ona göre...

Aykut KOCAMAN’a destek KONYASPORUMUZA destektir. Aykut KOCAMAN’ı    gözümüzün önünden eksik etmeyelim. Ona gözümüz gibi bakalım.

Aykut KOCAMAN’a  lütfen  sabredelim.

Aykut KOCAMAN felsefesinin başarısına hep beraber tanıklık edelim… 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.