1. HABERLER

  2. KONYANINSESİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,110,91-13,95
Acıpayam Selüloz2,480,40-6,42
Adana Çimento (A)7,000,8616,67
Adana Çimento (B)4,76-0,4212,80
Adana Çimento (C)1,241,6447,62
Adel Kalemcilik16,38-0,12-0,49
Adese Alışveriş Ticaret2,250,4513,07
Afyon Çimento6,631,84-14,78
Ak Enerji0,861,18-5,49
Akbank9,212,45-2,48
Akçansa9,922,16-3,09
Akdenız Güvenlık Hız.3,67-1,08-38,11
Akfen GMYO2,092,45-13,28
Akın Tekstil9,640,63-31,68
Akiş GMYO3,291,235,11
Akmerkez GMYO18,80-1,00-8,11
Aksa15,651,7630,59
Aksa Enerji4,12-0,48-0,24
Aksigorta3,942,3429,91
Aksu Enerji7,77-5,2446,62
Akyürek Pazarlama0,160,00-38,46
Alarko Carrıer52,80-0,28-12,80
Alarko GMYO47,000,21-7,57
Alarko Holding6,36-0,47-12,40
Albaraka Türk1,671,837,74
Alcatel Lucent Teletaş6,860,59-14,04
Alkim Kağıt4,66-0,21-8,63
Alkim Kimya22,900,00-8,40
Altınyağ0,80-2,44-33,12
Altınyunus Çeşme5,104,290,99
Anadolu Cam3,210,3122,05
Anadolu Efes26,54-0,679,67
Anadolu Grubu Holding21,280,66-10,21
Anadolu Hayat Emek.7,730,39-1,11
Anadolu Isuzu11,011,4720,99
Anadolu Sigorta4,190,4839,15
Anel Elektrik2,841,43-24,67
Anel Telekom0,464,55-8,00
Arçelik16,83-0,71-18,98
Arena Bilgisayar4,220,24-0,24
Armada Bilgisayar6,100,33-10,03
Arsan Tekstil2,010,5014,86
Artı Yatırım Holding2,00-0,99112,77
Aselsan26,700,07-16,04
Aslan Çimento34,661,29-9,27
Ata GMYO3,881,31-19,00
Atakule GMYO1,801,12-12,20
Atlantik Petrol Ürünleri1,272,42-8,63
Atlantis Yatırım Holding0,781,3059,18
Atlas Yat. Ort.1,03-0,965,10
AvivaSA Emeklilik Hayat17,960,901,45
Avrasya GMYO1,40-0,71-11,39
Avrasya Petrol ve Tur.1,421,43-15,48
Avrupa Yatırım Holding1,93-2,035,46
Ayen Enerji5,36-1,1110,97
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,80-0,555,88
Aygaz14,000,00-3,42
Bagfaş8,830,68-15,90
Bak Ambalaj6,872,3833,66
Balatacılar Balatacılık0,50-1,96-10,71
Bantaş Ambalaj2,632,33-35,70
Banvit15,8711,13-25,91
Baştaş Başkent Çimento2,620,776,50
Batı Çimento6,821,34-30,97
Batısöke Çimento1,450,00-18,54
Bera Holding2,571,98-17,10
Berkosan Yalıtım2,101,45-5,83
Beşiktaş Futbol Yat.3,540,85-13,45
Beyaz Filo69,5010,32-6,02
Bilici Yatırım2,051,9930,57
Bim Mağazalar70,250,07-10,05
Bimeks0,200,00-28,57
Birko Mensucat0,370,00-9,76
Birlik Mensucat1,353,05-4,26
Bizim Mağazaları7,501,35-2,60
Bolu Çimento6,500,3120,82
Bomonti Elektrik0,901,12-16,67
Borusan Mannesmann12,642,277,67
Borusan Yat. Paz.38,120,85-13,36
Bosch Fren Sistemleri165,501,53-9,65
Bossa7,77-2,7591,85
Boyner Perakende Yat.8,32-0,24-9,37
Brisa6,751,35-7,15
Burçelik3,46-0,29-10,13
Burçelik Vana1,650,61-5,71
Bursa Çimento5,280,000,57
Carrefoursa4,890,00-12,37
Coca Cola İçecek36,261,405,96
Componenta Dökümcülük11,550,175,00
Cosmos Yat. Holding1,140,00-2,56
Credıtwest Faktorıng1,440,005,88
Çelebi36,80-2,34-0,49
Çelik Halat8,363,34115,46
Çemaş Döküm1,791,13-3,24
Çemtaş4,581,5512,25
Çimbeton35,701,25-3,30
Çimentaş10,950,00-5,52
Çimsa13,080,15-0,87
Çuhadaroğlu Metal2,50-0,40-14,68
Dagi Giyim1,740,58-23,35
Dagi Yatırım Holding1,364,62-4,90
Dardanel1,581,94-18,97
Datagate Bilgisayar9,370,21-10,51
Demısaş Döküm2,340,0027,87
Denge Holding3,320,9175,48
Deniz GMYO3,03-2,5712,22
Denizbank7,12-2,7394,01
Denizli Cam11,780,68-0,76
Derimod10,351,1737,82
Desa Deri1,050,963,96
Despec Bilgisayar3,122,63-13,09
Deva Holding4,191,45-4,34
Diriteks Diriliş Tekstil0,910,00-22,22
Ditaş Doğan6,530,317,58
DO-CO262,000,3424,64
Doğan Burda2,960,68-10,84
Doğan Gazetecilik5,090,7984,42
Doğan Holding1,160,8733,33
Doğtaş Kelebek Mobilya2,97-0,67-18,41
Doğusan2,454,2667,81
Doğuş GMYO2,761,10-14,81
Doğuş Otomotiv7,562,16-8,25
Duran Doğan Basım5,25-0,3839,26
Dyo Boya5,962,05-21,68
Eczacıbaşı İlaç4,080,74-7,48
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,294,096,51
Eczacıbaşı Yatırım9,700,83-11,17
Edip Gayrimenkul1,070,00-9,32
Ege Endüstri393,405,1622,17
Ege Gübre28,00-0,715,58
Ege Profil9,701,04-2,81
Ege Seramik3,70-0,27-19,57
Egeli & Co Tarım Girişim0,630,00-8,70
Egeli&Co Enerji Yatırım0,50-3,856,38
Egeli&Co Yatırım Holding0,147,69-30,00
Egeplast7,23-4,7454,49
Ekiz Kimya0,492,08-14,04
Emek Elektrik1,434,38-10,06
Eminiş Ambalaj3,710,27-20,04
Emlak Konut GMYO2,480,81-11,74
Enerjisa Enerji6,790,59
Enka İnşaat5,300,19-12,11
Erbosan75,703,98-9,12
Ereğli Demir Çelik10,702,496,79
Ersu Gıda1,040,00-20,61
Escort Teknoloji0,890,00-29,37
Esem Spor Giyim0,472,1727,03
Etiler Gıda4,250,00-9,38
Euro Kapital Yat. Ort.0,97-1,02-14,16
Euro Trend Yat. Ort.0,821,23-14,58
Euro Yat. Ort.0,741,37-13,95
Euro Yatırım Holding0,7310,6119,67
Fenerbahçe Futbol34,120,83-0,52
Flap Kongre Toplantı Hiz.9,301,09-32,66
F-M İzmit Piston18,3319,9646,30
Fonet Bilgi Teknolojileri4,340,93-11,79
Ford Otosan61,25-0,245,52
Frigo Pak Gıda1,26-6,6732,63
Galatasaray Sportif2,173,833,46
Garanti Bankası9,930,10-7,37
Garanti Faktoring2,581,98-20,86
Garanti Yat. Ort.0,71-1,39-5,33
Gedik Girişim1,21-0,821,68
Gedik Y. Men. Değ.2,61-1,143,57
Gedik Yatırım Holding1,40-3,451,45
Gediz Ambalaj7,400,142,35
Gentaş1,641,23-2,38
Gersan Elektrik4,85-1,022,97
Global Men. Değ.0,57-1,7226,67
Global Yat. Holding3,95-0,759,42
Good-Year3,662,23-13,88
Göltaş Çimento58,251,48-10,80
Gözde Girişim4,800,00-15,19
GSD Denizcilik1,400,003,70
GSD Holding0,952,1531,94
Gübre Fabrik.3,901,04-7,80
Güler Yat. Holding1,811,1256,03
Güneş Sigorta1,720,584,24
Halk GMYO0,902,27-6,25
Halk Sigorta1,410,71-12,96
Hatay Tekstil4,490,00-9,66
Hedef Girişim1,861,09-23,77
Hektaş10,101,2044,29
Hürriyet Gzt.1,36-0,731,49
ICBC Turkey Bank4,87-4,136,80
İdealist GMYO2,2519,6810,29
İhlas Ev Aletleri0,452,27-11,76
İhlas Gayrimenkul1,510,00-22,96
İhlas Gazetecilik1,131,80-4,24
İhlas Holding0,440,00-16,98
İhlas Yayın Holding0,472,17-7,84
İndeks Bilgisayar11,74-0,932,09
Info Yatırım1,151,77-2,54
İntema26,901,8910,52
İpek Doğal Enerji5,043,07-6,15
İskenderun Demir Çelik7,82-0,8947,83

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.