1. HABERLER

  2. KONYANINSESİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,120,90-13,18
Acıpayam Selüloz2,490,40-6,04
Adana Çimento (A)6,86-2,0014,33
Adana Çimento (B)4,75-0,2112,56
Adana Çimento (C)1,240,0047,62
Adel Kalemcilik16,35-0,18-0,67
Adese Alışveriş Ticaret2,22-1,3311,56
Afyon Çimento6,640,15-14,65
Ak Enerji0,85-1,16-6,59
Akbank9,16-0,54-3,01
Akçansa9,950,30-2,80
Akdenız Güvenlık Hız.3,66-0,27-38,28
Akfen GMYO2,100,48-12,86
Akın Tekstil9,640,00-31,68
Akiş GMYO3,300,305,43
Akmerkez GMYO18,800,00-8,11
Aksa15,55-0,6429,76
Aksa Enerji4,130,240,00
Aksigorta3,950,2530,24
Aksu Enerji7,69-1,0345,11
Akyürek Pazarlama0,176,25-34,62
Alarko Carrıer54,853,88-9,41
Alarko GMYO47,220,47-7,14
Alarko Holding6,20-2,52-14,60
Albaraka Türk1,651,859,74
Alcatel Lucent Teletaş6,82-0,58-14,54
Alkim Kağıt4,660,00-8,63
Alkim Kimya22,84-0,26-8,64
Altınyağ0,845,00-29,77
Altınyunus Çeşme5,100,000,99
Anadolu Cam3,251,2523,57
Anadolu Efes26,720,6810,41
Anadolu Grubu Holding21,380,47-9,79
Anadolu Hayat Emek.7,70-0,39-1,49
Anadolu Isuzu11,141,1822,42
Anadolu Sigorta4,190,0039,15
Anel Elektrik2,81-1,06-25,46
Anel Telekom0,460,00-8,00
Arçelik16,77-0,36-19,26
Arena Bilgisayar4,281,421,18
Armada Bilgisayar6,171,15-9,00
Arsan Tekstil2,00-0,5014,29
Artı Yatırım Holding2,063,00119,15
Aselsan26,56-0,52-16,48
Aslan Çimento34,960,87-8,48
Ata GMYO4,105,67-14,41
Atakule GMYO1,78-1,11-13,17
Atlantik Petrol Ürünleri1,26-0,79-9,35
Atlantis Yatırım Holding0,836,4169,39
Atlas Yat. Ort.1,073,889,18
AvivaSA Emeklilik Hayat17,80-0,890,55
Avrasya GMYO1,442,86-8,86
Avrasya Petrol ve Tur.1,473,52-12,50
Avrupa Yatırım Holding1,90-1,553,83
Ayen Enerji5,17-3,547,04
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,800,005,88
Aygaz14,030,21-3,21
Bagfaş8,70-1,47-17,14
Bak Ambalaj6,80-1,0232,30
Balatacılar Balatacılık0,500,00-10,71
Bantaş Ambalaj3,0917,49-24,45
Banvit14,92-5,99-30,35
Baştaş Başkent Çimento2,651,157,72
Batı Çimento6,81-0,15-31,07
Batısöke Çimento1,44-0,69-19,10
Bera Holding2,580,39-16,77
Berkosan Yalıtım2,152,38-3,59
Beşiktaş Futbol Yat.3,663,39-10,51
Beyaz Filo70,000,72-5,34
Bilici Yatırım2,04-0,4929,94
Bim Mağazalar70,400,21-9,86
Bimeks0,215,00-25,00
Birko Mensucat0,370,00-9,76
Birlik Mensucat1,350,00-4,26
Bizim Mağazaları7,39-1,47-4,03
Bolu Çimento6,47-0,4620,26
Bomonti Elektrik0,922,22-14,81
Borusan Mannesmann12,55-0,716,90
Borusan Yat. Paz.38,922,10-11,55
Bosch Fren Sistemleri163,70-1,09-10,63
Bossa7,40-4,7682,72
Boyner Perakende Yat.8,24-0,96-10,24
Brisa6,750,00-7,15
Burçelik3,480,58-9,61
Burçelik Vana1,63-1,21-6,86
Bursa Çimento5,24-0,76-0,19
Carrefoursa4,88-0,20-12,54
Coca Cola İçecek35,66-1,654,21
Componenta Dökümcülük11,31-2,082,82
Cosmos Yat. Holding1,150,88-1,71
Credıtwest Faktorıng1,440,005,88
Çelebi36,800,00-0,49
Çelik Halat8,31-0,60114,18
Çemaş Döküm1,73-3,35-6,49
Çemtaş4,794,5917,40
Çimbeton35,900,56-2,76
Çimentaş10,92-0,27-5,78
Çimsa13,120,31-0,57
Çuhadaroğlu Metal2,500,00-14,68
Dagi Giyim1,71-1,72-24,67
Dagi Yatırım Holding1,34-1,47-6,29
Dardanel1,55-1,90-20,51
Datagate Bilgisayar9,09-2,99-13,18
Demısaş Döküm2,30-1,7125,68
Denge Holding3,29-0,9073,89
Deniz GMYO3,00-0,9911,11
Denizbank6,98-1,9790,19
Denizli Cam11,830,42-0,34
Derimod10,30-0,4837,15
Desa Deri1,050,003,96
Despec Bilgisayar3,07-1,60-14,48
Deva Holding4,16-0,72-5,02
Diriteks Diriliş Tekstil0,921,10-21,37
Ditaş Doğan6,753,3711,20
DO-CO257,80-1,6022,65
Doğan Burda3,5519,936,93
Doğan Gazetecilik5,04-0,9882,61
Doğan Holding1,170,8634,48
Doğtaş Kelebek Mobilya2,96-0,34-18,68
Doğusan2,43-0,8266,44
Doğuş GMYO2,791,09-13,89
Doğuş Otomotiv7,45-1,46-9,59
Duran Doğan Basım5,20-0,9537,93
Dyo Boya5,980,34-21,42
Eczacıbaşı İlaç4,03-1,23-8,62
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,26-1,315,12
Eczacıbaşı Yatırım9,972,78-8,70
Edip Gayrimenkul1,06-0,93-10,17
Ege Endüstri387,40-1,5320,31
Ege Gübre27,90-0,365,20
Ege Profil9,60-1,03-3,81
Ege Seramik3,710,27-19,35
Egeli & Co Tarım Girişim0,62-1,59-10,14
Egeli&Co Enerji Yatırım0,512,008,51
Egeli&Co Yatırım Holding0,140,00-30,00
Egeplast7,10-1,8051,71
Ekiz Kimya0,48-2,04-15,79
Emek Elektrik1,483,50-6,92
Eminiş Ambalaj3,69-0,54-20,47
Emlak Konut GMYO2,43-2,02-13,52
Enerjisa Enerji6,830,59
Enka İnşaat5,17-2,45-14,26
Erbosan75,35-0,46-9,54
Ereğli Demir Çelik10,831,218,08
Ersu Gıda1,040,00-20,61
Escort Teknoloji0,890,00-29,37
Esem Spor Giyim0,45-4,2621,62
Etiler Gıda4,250,00-9,38
Euro Kapital Yat. Ort.0,981,03-13,27
Euro Trend Yat. Ort.0,80-2,44-16,67
Euro Yat. Ort.0,751,35-12,79
Euro Yatırım Holding0,786,8527,87
Fenerbahçe Futbol34,521,170,64
Flap Kongre Toplantı Hiz.9,401,08-31,93
F-M İzmit Piston17,85-2,6242,47
Fonet Bilgi Teknolojileri4,30-0,92-12,60
Ford Otosan62,201,557,16
Frigo Pak Gıda1,21-3,9727,37
Galatasaray Sportif2,16-0,462,98
Garanti Bankası9,80-1,31-8,58
Garanti Faktoring2,611,16-19,94
Garanti Yat. Ort.0,721,41-4,00
Gedik Girişim1,231,653,36
Gedik Y. Men. Değ.2,651,535,16
Gedik Yatırım Holding1,453,575,07
Gediz Ambalaj7,36-0,541,80
Gentaş1,63-0,61-2,98
Gersan Elektrik4,79-1,241,70
Global Men. Değ.0,593,5131,11
Global Yat. Holding3,960,259,70
Good-Year3,64-0,55-14,35
Göltaş Çimento57,50-1,29-11,94
Gözde Girişim4,71-1,87-16,78
GSD Denizcilik1,38-1,432,22
GSD Holding0,94-1,0530,56
Gübre Fabrik.3,89-0,26-8,04
Güler Yat. Holding1,79-1,1054,31
Güneş Sigorta1,730,584,85
Halk GMYO0,900,00-6,25
Halk Sigorta1,39-1,42-14,20
Hatay Tekstil4,643,34-6,64
Hedef Girişim1,912,69-21,72
Hektaş10,150,5045,00
Hürriyet Gzt.1,33-2,21-0,75
ICBC Turkey Bank4,86-0,216,58
İdealist GMYO2,323,1113,73
İhlas Ev Aletleri0,450,00-11,76
İhlas Gayrimenkul1,50-0,66-23,47
İhlas Gazetecilik1,11-1,77-5,93
İhlas Holding0,440,00-16,98
İhlas Yayın Holding0,470,00-7,84
İndeks Bilgisayar12,506,478,70
Info Yatırım1,160,87-1,69
İntema28,064,3115,28
İpek Doğal Enerji5,060,40-5,77
İskenderun Demir Çelik8,113,7153,31

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.