1. HABERLER

  2. KONYANINSESİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.900,00-6,43
İş Bankası (B)1.346,00-1,027,65
İş Bankası (C)6,450,94-3,44
İş Bankası (Kur.)6.510,00-7,03-15,84
İş Fin.Kir.3,28-6,29120,13
İş Girişim2,263,6729,89
İş GMYO1,280,00-0,30
İş Y. Men. Değ.2,090,00-1,99
İş Yat. Ort.0,840,006,46
İşbir Holding239,503,4629,39
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,35-2,78-12,50
İttifak Holding2,89-3,9924,03
İz Hayvancılık Tarım2,350,0023,68
İzmir Demir Çelik2,581,98-20,37
İzmir Fırça6,252,80-32,43
İzocam26,167,65-1,06
Jantsa Jant Sanayi30,503,18-5,75
Kapital Yat. Holding2,06-15,9266,13
Kaplamin4,154,805,87
Kardemir (A)3,490,8718,31
Kardemir (B)3,511,1519,80
Kardemir (D)3,862,1220,25
Karel Elektronik7,22-2,1724,27
Karsan Otomotiv1,970,0026,28
Karsu Tekstil1,391,46-29,80
Karsusan Su Ürünleri San.6,300,0027,27
Kartonsan273,006,06-1,89
Katmerciler Ekipman10,170,20-14,97
Kent Gıda137,306,020,59
Kerevitaş Gıda108,304,44-8,45
Kervansaray Yat. Holding0,540,0054,29
Kiler GMYO3,141,29-14,21
Kipa Ticaret3,430,2932,95
Klimasan Klima7,380,8226,15
Koç Holding14,92-2,29-17,52
Konfrut Gıda17,201,5320,28
Konya Çimento231,000,65-9,41
Kordsa Teknik Tekstil7,410,000,93
Koza Altın47,204,2423,56
Koza Madencilik5,884,26-8,70
Körfez GMYO1,460,00-12,05
Kristal Kola1,720,00-4,44
Kron Telekomünikasyon13,97-0,21-24,49
Kuştur Kuşadası Turizm11,0219,9110,20
Kuyumcukent Gayrimenkul4,701,0813,25
Kütahya Porselen5,640,36-21,34
Lider Faktoring4,321,65-2,04
Link Bilgisayar11,10-0,54-22,16
Logo Yazılım45,121,62-23,20
Lokman Hekim Sağlık6,82-0,2910,71
Lüks Kadife4,371,16-7,22
Makina Takım1,520,66-24,00
Mardin Çimento4,450,003,73
Marka Yatırım Holding1,20-0,83-28,99
Marmaris Altınyunus16,35-3,82-13,95
Marshall48,821,03-5,75
Martı GMYO0,970,00-54,25
Martı Otel0,871,16-5,43
Mavi Giyim49,960,56-13,86
Mazhar Zorlu Holding6,41-5,4660,65
MCT Danışmanlık8,0420,0034,00
Mega Polietilen1,36-2,1619,30
Menderes Tekstil1,030,0024,10
Merit Turizm7,05-0,7019,69
Merko Gıda1,19-0,83-10,53
Metal Gayrimenkul1,562,6320,00
Metemtur Otelcilik1,390,72-6,08
Metro Holding0,910,00-8,08
Metro Petrol ve Tesisleri2,121,44-22,91
Migros Ticaret22,041,29-20,03
Milpa1,56-0,64-27,78
Mish Dekorasyon0,205,26-16,67
Mistral GMYO5,982,22-19,08
MLP Sağlık18,000,45
MMC San. Ve Tic. Yat.1,453,574,32
Mondi Tire Kutsan1,600,00-11,60
Net Holding2,150,47-2,71
Netaş Telekom.13,50-0,22-14,77
Niğbaş Niğde Beton1,33-4,3241,49
Nuh Çimento10,260,002,91
Nurol GMYO4,43-4,11-6,74
Odaş Elektrik6,402,736,67
Olmuksan-IP4,540,89-0,74
Orge Enerji Elektrik8,841,03-12,56
Orma Orman Mahsulleri1,10-1,79-2,65
Osmanlı Menkul2,950,34-6,05
Ostim Endüstriyel Yat1,320,00-19,02
Otokar98,000,00-18,82
Oyak Yat. Ort.1,040,972,97
Oylum Sınai Yatırımlar1,734,851,76
Özak GMYO2,48-0,405,98
Özbal Çelik Boru1,460,00-11,52
Özderici GMYO9,802,08528,21
Özerden Plastik3,34-6,7012,08
Panora GMYO4,740,425,16
Park Elek.Madencilik3,621,40-13,19
Parsan14,551,7524,36
Pegasus32,94-3,06-2,54
Peker GMYO8,4713,84
Penguen Gıda1,851,09-17,04
Pera GMYO0,911,113,41
Pergamon Dış Ticaret6,141,4960,32
Petkim7,680,39-1,16
Petrokent Turizm54,907,6515,63
Pınar Et Ve Un9,882,382,07
Pınar Su1,722,99-4,44
Pınar Süt12,030,25-3,76
Plastikkart2,661,53-7,96
Polisan Holding6,063,24-30,50
Politeknik Metal39,580,6118,86
Prizma Press Matbaacılık1,672,453,09
QNB Finans Fin. Kir.4,203,707,69
QNB Finansbank5,650,892,73
Ral Yatırım Holding1,219,01-25,77
Ray Sigorta1,330,00-26,52
Reysaş GMYO1,310,773,15
Reysaş Lojistik1,010,00-21,09
Rhea Girişim0,91-1,09-18,75
Rodrigo Tekstil1,440,70-51,84
Royal Halı0,850,00-6,59
RTA Laboratuvarları2,112,93-23,55
Sabancı Holding10,120,20-6,31
Safkar Ege Soğutmacılık2,02-4,27
Salix Yatırım Holding4,15-0,72-46,79
Sanel Mühendislik1,591,92-7,02
Sanifoam Sünger1,710,001,79
Sanko Pazarlama3,881,3114,45
Saray Matbaacılık1,050,96-1,87
Sarkuysan3,432,393,94
Sasa Polyester11,58-2,610,78
Say Reklamcılık1,432,14-14,37
Sekuro Plastik13,190,8453,37
Selçuk Ecza Deposu3,530,280,79
Selçuk Gıda0,360,0028,57
Senkron Güvenlik1,370,00-26,34
Serve Kırtasiye0,531,92-14,52
Servet GMYO3,60-1,6418,42
Seyitler Kimya9,38-4,384,45
Silverline Endüstri2,170,93-0,91
Sinpaş GMYO0,681,49-11,69
Soda Sanayii5,15-0,392,18
Sodaş Sodyum Sanayii4,200,0023,22
Söktaş1,68-0,591,20
Sönmez Filament4,04-1,94-2,65
Sönmez Pamuklu4,10-1,203,54
Sumaş Suni Tahta4,32-2,70
Şeker Fin. Kir.2,432,97-5,45
Şekerbank1,530,66-16,39
Şişe Cam4,92-0,404,68
T. Halk Bankası8,876,23-17,72
T. Kalkınma Bank.5,23-1,88-5,60
T.S.K.B.1,420,711,16
T.Tuborg11,700,5215,84
Taç Tarım Ürünleri2,37-0,84-2,47
Tat Gıda5,293,933,01
TAV Havalimanları24,32-0,3313,33
Taze Kuru Gıda7,99-0,12-1,96
Tek-Art Turizm0,901,1219,58
Tekfen Holding17,452,836,53
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,12-1,44-20,00
Temapol Polimer Plastik3,911,82-18,03
TGS Dış Ticaret4,596,9926,45
Tofaş Oto. Fab.27,12-1,02-12,93
Torunlar GMYO2,700,37-18,92
Trabzon Liman13,483,22
Trabzonspor Sportif1,750,57-20,45
Trakya Cam5,00-0,998,23
Transtürk Hold.0,50-1,96-18,03
Trend GMYO1,475,00
TSKB GMYO0,72-1,37-1,37
Tuğçelik3,02-0,33-5,03
Tukaş1,791,13-19,73
Turcas Petrol2,201,38-7,56
Turkcell14,303,17-7,62
Tümosan Motor ve Traktör6,920,00-8,83
Tüpraş113,70-0,095,42
Türk Hava Yolları18,59-0,0518,48
Türk Prysmian Kablo2,120,47-16,54
Türk Telekom6,101,33-5,28
Türk Traktör70,70-1,740,30
Türker Proje Gayrimenkul37,80-0,160,64
Ufuk Yatırım2,4913,18-18,89
Ulaşlar Turizm Yat.1,690,60-1,17
Ulusoy Elektrik17,601,03-5,68
Ulusoy Un Sanayi2,52-0,40-9,35
Umpaş Holding0,601,69-4,76
Uşak Seramik2,071,47-15,51
Utopya Turizm4,175,84-7,13
Uzertaş Boya1,030,00-9,65
Ülker Bisküvi20,74-1,525,44
Ünye Çimento4,761,2814,42
Vakıf Fin. Kir.2,022,54-2,88
Vakıf GMYO2,511,62-3,46
Vakıf Yat. Ort.1,403,70-1,41
Vakıflar Bankası6,311,12-6,79
Vakko Tekstil4,420,4543,51
Vanet Gıda2,41-2,03-24,69
Verusa Holding26,66-0,4516,32
Verusaturk Girisim2,150,00-8,90
Vestel9,52-1,8625,76
Vestel Beyaz Eşya10,610,0910,87
Viking Kağıt1,34-0,7411,67
Yapı Kredi Koray GMYO2,02-1,94-12,93
Yapı ve Kredi Bank.4,323,10-0,46
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,30-2,54-7,63
Yataş30,484,747,70
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,475,0040,03
Yeni Gimat GMYO12,450,24-0,42
Yeşil GMYO0,620,00-1,59
Yeşil Yapı0,664,76-35,29
Yeşil Yatırım Holding17,00-3,416,25
Yibitaş İnşaat Malzeme2.520,40-3,0738,48
Yonga Mobilya1.749,80-5,62632,44
Yünsa6,791,6550,89
Zorlu Enerji1,850,5417,09

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.