1. HABERLER

  2. KONYANINSESİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (2)
Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.900,00-6,43
İş Bankası (B)1.346,007,65
İş Bankası (C)6,510,93-2,54
İş Bankası (Kur.)6.510,00-15,84
İş Fin.Kir.3,589,15140,27
İş Girişim1,99-11,9514,37
İş GMYO1,26-1,56-1,86
İş Y. Men. Değ.2,06-1,44-3,39
İş Yat. Ort.0,83-1,195,19
İşbir Holding240,000,2129,66
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,350,00-12,50
İttifak Holding2,78-3,8119,31
İz Hayvancılık Tarım2,422,9827,37
İzmir Demir Çelik2,580,00-20,37
İzmir Fırça6,493,84-29,84
İzocam25,68-1,83-2,87
Jantsa Jant Sanayi30,04-1,51-7,17
Kapital Yat. Holding1,93-6,3155,65
Kaplamin4,02-3,132,55
Kardemir (A)3,500,2918,64
Kardemir (B)3,46-1,4218,09
Kardemir (D)3,79-1,8118,07
Karel Elektronik7,220,0024,27
Karsan Otomotiv1,95-1,0225,00
Karsu Tekstil1,37-1,44-30,81
Karsusan Su Ürünleri San.6,472,7030,71
Kartonsan270,00-1,10-2,96
Katmerciler Ekipman10,14-0,29-15,22
Kent Gıda135,10-1,60-1,03
Kerevitaş Gıda95,55-11,77-19,23
Kervansaray Yat. Holding0,540,0054,29
Kiler GMYO3,09-1,59-15,57
Kipa Ticaret3,37-1,7530,62
Klimasan Klima7,602,9829,91
Koç Holding14,85-0,47-17,91
Konfrut Gıda18,155,5226,92
Konya Çimento232,300,56-8,90
Kordsa Teknik Tekstil7,30-1,48-0,57
Koza Altın48,883,5627,96
Koza Madencilik6,093,57-5,43
Körfez GMYO1,470,68-11,45
Kristal Kola1,720,00-4,44
Kron Telekomünikasyon14,050,57-24,05
Kuştur Kuşadası Turizm12,008,8920,00
Kuyumcukent Gayrimenkul4,64-1,2811,81
Kütahya Porselen5,62-0,35-21,62
Lider Faktoring4,320,00-2,04
Link Bilgisayar11,00-0,90-22,86
Logo Yazılım45,04-0,18-23,34
Lokman Hekim Sağlık6,70-1,768,77
Lüks Kadife4,33-0,92-8,07
Makina Takım1,520,00-24,00
Mardin Çimento4,470,454,20
Marka Yatırım Holding1,265,00-25,44
Marmaris Altınyunus16,30-0,31-14,21
Marshall49,681,76-4,09
Martı GMYO1,025,15-51,89
Martı Otel0,903,45-2,17
Mavi Giyim49,40-1,12-14,83
Mazhar Zorlu Holding6,907,6472,93
MCT Danışmanlık9,6419,9060,67
Mega Polietilen1,435,1525,44
Menderes Tekstil1,030,0024,10
Merit Turizm7,00-0,7118,85
Merko Gıda1,200,84-9,77
Metal Gayrimenkul1,613,2123,85
Metemtur Otelcilik1,400,72-5,41
Metro Holding0,910,00-8,08
Metro Petrol ve Tesisleri2,11-0,47-23,27
Migros Ticaret22,00-0,18-20,17
Milpa1,613,21-25,46
Mish Dekorasyon0,200,00-16,67
Mistral GMYO6,152,84-16,78
MLP Sağlık18,201,11
MMC San. Ve Tic. Yat.1,42-2,072,16
Mondi Tire Kutsan1,59-0,63-12,15
Net Holding2,13-0,93-3,62
Netaş Telekom.13,36-1,04-15,66
Niğbaş Niğde Beton1,351,5043,62
Nuh Çimento10,340,783,71
Nurol GMYO4,36-1,58-8,21
Odaş Elektrik6,34-0,945,67
Olmuksan-IP4,550,22-0,52
Orge Enerji Elektrik8,81-0,34-12,86
Orma Orman Mahsulleri1,154,551,77
Osmanlı Menkul2,82-4,41-10,19
Ostim Endüstriyel Yat1,330,76-18,40
Otokar98,000,00-18,82
Oyak Yat. Ort.1,040,002,97
Oylum Sınai Yatırımlar1,730,001,76
Özak GMYO2,480,005,98
Özbal Çelik Boru1,460,00-11,52
Özderici GMYO10,082,86546,15
Özerden Plastik3,19-4,497,05
Panora GMYO4,70-0,844,28
Park Elek.Madencilik3,702,21-11,27
Parsan14,40-1,0323,08
Pegasus32,08-2,61-5,09
Peker GMYO7,60-10,27
Penguen Gıda1,850,00-17,04
Pera GMYO0,90-1,102,27
Pergamon Dış Ticaret6,07-1,1458,49
Petkim7,61-0,91-2,06
Petrokent Turizm58,706,9223,63
Pınar Et Ve Un9,85-0,301,76
Pınar Su1,71-0,58-5,00
Pınar Süt12,00-0,25-4,00
Plastikkart2,732,63-5,54
Polisan Holding6,00-0,99-31,19
Politeknik Metal40,301,8221,02
Prizma Press Matbaacılık1,680,603,70
QNB Finans Fin. Kir.4,363,8111,79
QNB Finansbank5,59-1,061,64
Ral Yatırım Holding1,19-1,65-26,99
Ray Sigorta1,383,76-23,76
Reysaş GMYO1,310,003,15
Reysaş Lojistik0,99-1,98-22,66
Rhea Girişim0,910,00-18,75
Rodrigo Tekstil1,41-2,08-52,84
Royal Halı0,861,18-5,49
RTA Laboratuvarları2,10-0,47-23,91
Sabancı Holding10,00-1,19-7,42
Safkar Ege Soğutmacılık1,94-3,96
Salix Yatırım Holding4,10-1,20-47,44
Sanel Mühendislik1,57-1,26-8,19
Sanifoam Sünger1,69-1,170,60
Sanko Pazarlama3,900,5215,04
Saray Matbaacılık1,050,00-1,87
Sarkuysan3,471,175,15
Sasa Polyester11,28-2,59-1,83
Say Reklamcılık1,41-1,40-15,57
Sekuro Plastik13,270,6154,30
Selçuk Ecza Deposu3,52-0,280,51
Selçuk Gıda0,4011,1142,86
Senkron Güvenlik1,36-0,73-26,88
Serve Kırtasiye0,541,89-12,90
Servet GMYO3,53-1,9416,12
Seyitler Kimya8,67-7,57-3,45
Silverline Endüstri2,253,692,74
Sinpaş GMYO0,680,00-11,69
Soda Sanayii5,04-2,140,00
Sodaş Sodyum Sanayii4,200,0023,22
Söktaş1,66-1,190,00
Sönmez Filament4,00-0,99-3,61
Sönmez Pamuklu4,02-1,951,52
Sumaş Suni Tahta4,330,23
Şeker Fin. Kir.2,440,41-5,06
Şekerbank1,52-0,65-16,94
Şişe Cam4,84-1,632,98
T. Halk Bankası8,82-0,56-18,18
T. Kalkınma Bank.5,311,53-4,15
T.S.K.B.1,41-0,700,44
T.Tuborg11,942,0518,22
Taç Tarım Ürünleri2,33-1,69-4,12
Tat Gıda5,290,003,01
TAV Havalimanları25,083,1216,87
Taze Kuru Gıda7,85-1,75-3,68
Tek-Art Turizm0,88-2,2216,93
Tekfen Holding16,70-4,301,95
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,150,73-19,42
Temapol Polimer Plastik3,920,26-17,82
TGS Dış Ticaret5,2815,0345,45
Tofaş Oto. Fab.27,10-0,07-13,00
Torunlar GMYO2,710,37-18,62
Trabzon Liman13,701,63
Trabzonspor Sportif1,760,57-20,00
Trakya Cam4,95-1,007,14
Transtürk Hold.0,500,00-18,03
Trend GMYO1,44-2,04
TSKB GMYO0,731,390,00
Tuğçelik3,071,66-3,46
Tukaş1,842,79-17,49
Turcas Petrol2,210,45-7,14
Turkcell14,10-1,40-8,91
Tümosan Motor ve Traktör6,87-0,72-9,49
Tüpraş112,70-0,884,49
Türk Hava Yolları18,26-1,7816,38
Türk Prysmian Kablo2,130,47-16,14
Türk Telekom6,08-0,33-5,59
Türk Traktör70,800,140,44
Türker Proje Gayrimenkul37,60-0,530,11
Ufuk Yatırım2,30-7,63-25,08
Ulaşlar Turizm Yat.1,68-0,59-1,75
Ulusoy Elektrik17,891,65-4,13
Ulusoy Un Sanayi2,50-0,79-10,07
Umpaş Holding0,58-3,33-7,94
Uşak Seramik2,070,00-15,51
Utopya Turizm4,04-3,12-10,02
Uzertaş Boya1,02-0,97-10,53
Ülker Bisküvi20,66-0,395,03
Ünye Çimento4,74-0,4213,94
Vakıf Fin. Kir.2,020,00-2,88
Vakıf GMYO2,49-0,80-4,23
Vakıf Yat. Ort.1,421,430,00
Vakıflar Bankası6,14-2,69-9,31
Vakko Tekstil4,471,1345,13
Vanet Gıda2,430,83-24,06
Verusa Holding26,10-2,1013,87
Verusaturk Girisim2,160,47-8,47
Vestel9,38-1,4723,91
Vestel Beyaz Eşya10,58-0,2810,55
Viking Kağıt1,350,7512,50
Yapı Kredi Koray GMYO2,01-0,50-13,36
Yapı ve Kredi Bank.4,26-1,39-1,84
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,25-2,17-9,64
Yataş30,20-0,926,71
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,470,0040,03
Yeni Gimat GMYO12,35-0,80-1,22
Yeşil GMYO0,60-3,23-4,76
Yeşil Yapı0,64-3,03-37,25
Yeşil Yatırım Holding17,030,186,44
Yibitaş İnşaat Malzeme2.520,400,0038,48
Yonga Mobilya1.779,601,70644,91
Yünsa6,60-2,8046,67
Zorlu Enerji1,82-1,6215,19

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.