1. HABERLER

  2. KONYANINSESİ

  3. Borsada Günün İlk Yarısı (2)
Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.900,00-6,43
İş Bankası (B)1.346,007,65
İş Bankası (C)6,470,31-3,14
İş Bankası (Kur.)6.510,00-15,84
İş Fin.Kir.3,20-2,44114,77
İş Girişim2,04-9,7317,24
İş GMYO1,280,00-0,30
İş Y. Men. Değ.2,06-1,44-3,39
İş Yat. Ort.0,840,006,46
İşbir Holding240,000,2129,66
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,362,86-10,00
İttifak Holding2,82-2,4221,03
İz Hayvancılık Tarım2,360,4324,21
İzmir Demir Çelik2,580,00-20,37
İzmir Fırça6,392,24-30,92
İzocam25,96-0,76-1,82
Jantsa Jant Sanayi30,12-1,25-6,92
Kapital Yat. Holding1,96-4,8558,06
Kaplamin4,02-3,132,55
Kardemir (A)3,510,5718,98
Kardemir (B)3,50-0,2819,45
Kardemir (D)3,860,0020,25
Karel Elektronik7,230,1424,44
Karsan Otomotiv1,980,5126,92
Karsu Tekstil1,37-1,44-30,81
Karsusan Su Ürünleri San.6,706,3535,35
Kartonsan272,00-0,37-2,25
Katmerciler Ekipman10,190,20-14,80
Kent Gıda134,60-1,97-1,39
Kerevitaş Gıda101,30-6,46-14,37
Kervansaray Yat. Holding0,551,8557,14
Kiler GMYO3,10-1,27-15,30
Kipa Ticaret3,41-0,5832,17
Klimasan Klima7,613,1230,09
Koç Holding14,980,40-17,19
Konfrut Gıda18,235,9927,48
Konya Çimento234,101,34-8,20
Kordsa Teknik Tekstil7,40-0,130,79
Koza Altın48,222,1626,23
Koza Madencilik6,022,38-6,52
Körfez GMYO1,460,00-12,05
Kristal Kola1,730,58-3,89
Kron Telekomünikasyon14,100,93-23,78
Kuştur Kuşadası Turizm11,020,0010,20
Kuyumcukent Gayrimenkul4,60-2,1310,84
Kütahya Porselen5,59-0,89-22,04
Lider Faktoring4,360,93-1,13
Link Bilgisayar10,95-1,35-23,21
Logo Yazılım45,661,20-22,28
Lokman Hekim Sağlık6,71-1,618,93
Lüks Kadife4,33-0,92-8,07
Makina Takım1,520,00-24,00
Mardin Çimento4,460,223,96
Marka Yatırım Holding1,19-0,83-29,59
Marmaris Altınyunus16,450,61-13,42
Marshall49,561,52-4,32
Martı GMYO0,96-1,03-54,72
Martı Otel0,881,15-4,35
Mavi Giyim49,70-0,52-14,31
Mazhar Zorlu Holding6,35-0,9459,15
MCT Danışmanlık9,6419,9060,67
Mega Polietilen1,370,7420,18
Menderes Tekstil1,01-1,9421,69
Merit Turizm7,0519,69
Merko Gıda1,200,84-9,77
Metal Gayrimenkul1,5620,00
Metemtur Otelcilik1,400,72-5,41
Metro Holding0,910,00-8,08
Metro Petrol ve Tesisleri2,120,00-22,91
Migros Ticaret22,180,64-19,52
Milpa1,581,28-26,85
Mish Dekorasyon0,19-5,00-20,83
Mistral GMYO5,85-2,17-20,84
MLP Sağlık18,030,17
MMC San. Ve Tic. Yat.1,43-1,382,88
Mondi Tire Kutsan1,600,00-11,60
Net Holding2,14-0,47-3,17
Netaş Telekom.13,42-0,59-15,28
Niğbaş Niğde Beton1,32-0,7540,43
Nuh Çimento10,340,783,71
Nurol GMYO4,38-1,13-7,79
Odaş Elektrik6,27-2,034,50
Olmuksan-IP4,50-0,88-1,62
Orge Enerji Elektrik8,78-0,68-13,16
Orma Orman Mahsulleri1,100,00-2,65
Osmanlı Menkul2,93-0,68-6,69
Ostim Endüstriyel Yat1,352,27-17,18
Otokar97,95-0,05-18,86
Oyak Yat. Ort.1,03-0,961,98
Oylum Sınai Yatırımlar1,72-0,581,18
Özak GMYO2,46-0,815,13
Özbal Çelik Boru1,460,00-11,52
Özderici GMYO10,032,35542,95
Özerden Plastik3,28-1,8010,07
Panora GMYO4,760,425,61
Park Elek.Madencilik3,630,28-12,95
Parsan14,45-0,6923,50
Pegasus32,42-1,58-4,08
Peker GMYO9,218,74
Penguen Gıda1,850,00-17,04
Pera GMYO0,921,104,55
Pergamon Dış Ticaret6,170,4961,10
Petkim7,680,00-1,16
Petrokent Turizm55,000,1815,84
Pınar Et Ve Un9,75-1,320,72
Pınar Su1,71-0,58-5,00
Pınar Süt12,070,33-3,44
Plastikkart2,670,38-7,61
Polisan Holding6,03-0,50-30,85
Politeknik Metal39,56-0,0518,80
Prizma Press Matbaacılık1,670,003,09
QNB Finans Fin. Kir.4,455,9514,10
QNB Finansbank5,61-0,712,00
Ral Yatırım Holding1,18-2,48-27,61
Ray Sigorta1,394,51-23,20
Reysaş GMYO1,30-0,762,36
Reysaş Lojistik1,010,00-21,09
Rhea Girişim0,910,00-18,75
Rodrigo Tekstil1,43-0,69-52,17
Royal Halı0,861,18-5,49
RTA Laboratuvarları2,09-0,95-24,28
Sabancı Holding10,00-1,19-7,42
Safkar Ege Soğutmacılık1,96-2,97
Salix Yatırım Holding4,150,00-46,79
Sanel Mühendislik1,58-0,63-7,60
Sanifoam Sünger1,68-1,750,00
Sanko Pazarlama3,86-0,5213,86
Saray Matbaacılık1,050,00-1,87
Sarkuysan3,430,003,94
Sasa Polyester11,46-1,04-0,26
Say Reklamcılık1,41-1,40-15,57
Sekuro Plastik13,250,4554,07
Selçuk Ecza Deposu3,52-0,280,51
Selçuk Gıda0,372,7832,14
Senkron Güvenlik1,370,00-26,34
Serve Kırtasiye0,51-3,77-17,74
Servet GMYO3,57-0,8317,43
Seyitler Kimya8,75-6,72-2,56
Silverline Endüstri2,222,301,37
Sinpaş GMYO0,680,00-11,69
Soda Sanayii5,09-1,170,99
Sodaş Sodyum Sanayii4,281,9025,56
Söktaş1,65-1,79-0,60
Sönmez Filament4,01-0,74-3,37
Sönmez Pamuklu4,04-1,462,02
Sumaş Suni Tahta4,25-1,62
Şeker Fin. Kir.2,430,00-5,45
Şekerbank1,540,65-15,85
Şişe Cam4,87-1,023,62
T. Halk Bankası8,991,35-16,60
T. Kalkınma Bank.5,352,29-3,43
T.S.K.B.1,420,001,16
T.Tuborg11,60-0,8514,85
Taç Tarım Ürünleri2,35-0,84-3,29
Tat Gıda5,27-0,382,62
TAV Havalimanları24,480,6614,07
Taze Kuru Gıda7,98-0,13-2,09
Tek-Art Turizm0,89-1,1118,25
Tekfen Holding17,08-2,124,27
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,212,18-18,25
Temapol Polimer Plastik3,930,51-17,61
TGS Dış Ticaret5,3516,5647,38
Tofaş Oto. Fab.27,260,52-12,48
Torunlar GMYO2,68-0,74-19,52
Trabzon Liman13,41-0,52
Trabzonspor Sportif1,771,14-19,55
Trakya Cam4,95-1,007,14
Transtürk Hold.0,500,00-18,03
Trend GMYO1,45-1,36
TSKB GMYO0,731,390,00
Tuğçelik3,061,32-3,77
Tukaş1,78-0,56-20,18
Turcas Petrol2,18-0,91-8,40
Turkcell14,20-0,70-8,27
Tümosan Motor ve Traktör6,940,29-8,56
Tüpraş112,40-1,144,22
Türk Hava Yolları18,37-1,1817,08
Türk Prysmian Kablo2,130,47-16,14
Türk Telekom6,130,49-4,81
Türk Traktör70,60-0,140,16
Türker Proje Gayrimenkul37,800,000,64
Ufuk Yatırım2,521,20-17,92
Ulaşlar Turizm Yat.1,68-0,59-1,75
Ulusoy Elektrik17,51-0,51-6,16
Ulusoy Un Sanayi2,530,40-8,99
Umpaş Holding0,600,00-4,76
Uşak Seramik2,090,97-14,69
Utopya Turizm3,99-4,32-11,14
Uzertaş Boya1,03-9,65
Ülker Bisküvi20,58-0,774,63
Ünye Çimento4,72-0,8413,46
Vakıf Fin. Kir.2,030,50-2,40
Vakıf GMYO2,50-0,40-3,85
Vakıf Yat. Ort.1,39-0,71-2,11
Vakıflar Bankası6,24-1,11-7,83
Vakko Tekstil4,39-0,6842,53
Vanet Gıda2,441,24-23,75
Verusa Holding26,660,0016,32
Verusaturk Girisim2,13-0,93-9,75
Vestel9,570,5326,42
Vestel Beyaz Eşya10,620,0910,97
Viking Kağıt1,350,7512,50
Yapı Kredi Koray GMYO1,99-1,49-14,22
Yapı ve Kredi Bank.4,28-0,93-1,38
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,26-1,74-9,24
Yataş30,560,267,99
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,470,0040,03
Yeni Gimat GMYO12,35-0,80-1,22
Yeşil GMYO0,620,00-1,59
Yeşil Yapı0,64-3,03-37,25
Yeşil Yatırım Holding16,82-1,065,13
Yibitaş İnşaat Malzeme2.520,500,0038,49
Yonga Mobilya1.849,005,67673,96
Yünsa6,64-2,2147,56
Zorlu Enerji1,83-1,0815,82

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.