1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Dünyagöz Konya’ya değer katıyor
Dünyagöz Konya’ya değer katıyor

Dünyagöz Konya’ya değer katıyor

Dünyagöz Konya’ya değer katıyor

A+A-

Konya Dünyagöz Hastanesi Müdürü İrfan Yalçın, kurumlarının şehir içi ve şehir dışından gelen hastalara verdiği hizmetlerle Konya’ya büyük değer kattığından bahsetti. Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ümit Kamış ise, Türkiye’de 20, yurtdışında ise 8 şube ile hizmet verdiklerini belirtti.

 

Mehmet Ali Eskipostalcı

Konya Dünyagöz Hastanesi, basın mensuplarıyla bir araya gelerek kurum faaliyetleri hakkında gazetecileri bilgilendirdi. Hastane binasında gerçekleştirilen basın toplantısına Konya Dünyagöz Hastanesi Müdürü İrfan Yalçın, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ümit Kamış, Hastane Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Gürcü Arıtürk ve Konyalı basın mensupları katıldı.

Programda ilk olarak konuşan Konya Dünyagöz Hastanesi Müdürü İrfan Yalçın, hastanelerinin Konya’da 2016 yılından bu yana faaliyette olduğundan bahsetti. Yalçın, “Ben de 2017 yılından bu yana hastanede sizinle birlikte çalışmaktayım. Şahsi fikrim Dünyagöz Hastanesi, bölge hastanesi statüsünde çevre illerden hatta yurt dışından hastalara verdiği hizmetlerle Konya’ya çok büyük değer katan bir hastane. Aranızda olmaktan ve Konya’da olmaktan çok mutluyuz. Bizler her zaman iletişime açığız ve sizlerin yanındayız” dedi.

Yıllık bir milyon

hastaya hizmet

Konya Dünyagöz Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ümit Kamış ise, 1996 yılında kurumla tanıştığından bahsetti. Kamış, “1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için 500 farklı tedavi yöntemiyle göz sağlığı hizmeti veriyor. Şu an Türkiye’de 20 şube, yurtdışında ise 8 şube ile hizmet vermekte. Vizyonumuz Türkiye’de ve yurt dışında, kalite standartlarımızı daima yükselterek; göz sağlığı alanında uzmanlığımızı ve memnuniyet odaklı olma özelliğimizi korumak, marka bilinirliğimizi arttırmak ve yapacağımız bilimsel çalışma-araştırmalar ile global itibar ve referans merkezi olmak. Misyonumuz toplumun her kesimine en yüksek standartlarda göz sağlığı hizmeti sunmak üzere dünyada kabul görmüş son teknoloji ve güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini branşlarında yetkin ve uzman kadromuzla yurt içi ve yurt dışı hastanelerimizde uygulamak. Değerlerimiz ise saygı, duyarlılık, güven, ekip çalışması, mükemmellik ve yenilik. 23 yıllık tecrübesi olan hastanelerimizin fiziki imkânları üst seviyede bulunuyor. Birinci sınıf medikal ekibe sahibiz. Sağlık turizminin de öncüsüyüz. Günde 8 bin poliklinik ve bin ameliyat kapasitesiyle yıllık yaklaşık bir milyon hastaya hizmet vermekteyiz. Genel olarak 2 bin 500 kişilik uzman ekip kadromuz var” diye konuştu.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.