1. YAZARLAR

  2. Mustafa Güden

  3. Ermenistan’ın Çocuk Tuzağı
Mustafa Güden

Mustafa Güden

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Ermenistan’ın Çocuk Tuzağı

A+A-

Karabağ’da açılan her cephede Azerbaycan ordusuna karşı perişan olan Ermenistan’ın son olarak 15 yaş altı kız ve erkek çocuklarını silahlandırarak cepheye götürdüğünü ispat eden görüntüler ortaya çıktı.

Sürekli sivil Azerbaycan bölgelerini hedef alan Ermenilerin cephede savaşacak askere bulamadığı bilinse de cepheye çocukları götürmesinin ardında sinsi planları olduğu düşünülmelidir.

Hafta başında yürürlüğe giren insani ateşkes anlaşmasının akabinde Ermenilerden “Türkler Ermeni çocuklarını katlediyor” şeklinde manipülatif çığırtkanlıklar yapması muhtemeldir.

Batılı bazı siyasetçilerin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik iğrenç iftiraları da bu tuzağın bir parçası olma ihtimalini taşımaktadır.

Amerika’dan

terör tehdidi

Türkiye’nin Rusya’dan satın aldığı S-400 füzelerini test ettiğinin açıklamasından sonra Amerika’nın ‘terör saldırıları ihtimali gerekçe göstererek’ Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir'deki misyonlarının görevlerini askıya aldığını duyurması ‘Türkiye’ye yaptırım uygulama girişiminden başka bir şey değildir.

İslam ülkelerinin neredeyse hepsini terörist ilan edip sonra da istediği kıvama getirmeyi meslek edinen Amerika’nın son tavrıyla Türkiye’yi ‘Topraklarında terörize bir dizi faaliyet icra etmekle tehdit ettiğini düşünmek’ mümkündür.

Almanya’nın cami

baskınına sahip

çıkan bizimkiler!

Batının İslam düşmanlığını, bilhassa Türklere karşı olan kinini kusma dönemi yaşadığımızın bir diğer örneğini Almanya’da gördük. Mevlânâ Camii’ne köpeklerle yapılan polis baskınını -her nedense- ülkemizdeki bazı siyasi çevreleri de pek sevindirdi!

Alman devletince koronavirüsün ekonomik etkilerini azaltmak amacıyla başlatılan ve işletmelerin yanında sivil toplum kuruluşlarını da kapsayan destek programına Mevlana Camii Derneği de resmi başvuru yapmış. Bu talep uygun bulunmuş ve derneğin banka hesabına 14 bin Euro aktarılmış. Malum, Almanya’daki Türklerin de pek çoğu işletme sahibidir. Cami cemaati olan bir grup Türk de bu yardım için başvuru yapmış ve ilgili makamlar uygun bularak onların hesaplarına da değişik yardım paralarını yatırmış.

Alman polisi hem derneğin hem de işletme sahiplerinin ‘aynı bilgisayardan başvuru yapmalarını gerekçe göstererek’ itibar suikastı kıvamında bir baskın düzenledi.

Almanların yahut Fransızların ve diğerlerinin İslam’a, özellikle de Türkiye’ye, Türklere karşı öfke ve kinlerini, tuzak ve kumpaslarını biliyoruz da, Anadolu topraklarından bazılarının buna ‘hazine bulmuş gibi’ saldırmalarını anlamlandırmak bir hayli zor oluyor. Belki de anlamlandırıyoruz da, söylemeye dilimiz varmıyordur!

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.