1. YAZARLAR

  2. Fatma Nur Namlı

  3. Genç Gösteren 5 Saç Modeli
Fatma Nur Namlı

Fatma Nur Namlı

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Genç Gösteren 5 Saç Modeli

A+A-

Makyajla nasıl daha genç görünmek mümkünse aynı illüzyonu saç modelinizle de yapabilirsiniz. Yaş aldıktan sonra farklılaşan yüz hatlarını dengelemek ve görünümünüze tazelik katmak için yazıma göz atabilirsiniz.

Omuz Hizası

Yaş aldıkça yer çekimine yenik düşen yüz hatlarını daha genç göstermek için, kısa saçlar en güçlü müttefikleriniz arasında. Omuz hizasında, ara boy saç kesimleri oldukça güncel ve bir o kadar da kullanışlı olabilir.

Dağınık Bob

Kısa saçlardan korkmayan ve vazgeçemeyenlerdenseniz bu saç modeli tam size göre. Kulak altında biten havadar ve modern bob saçlar da sizi daha genç gösterecek tercihler arasında yer alıyor. Bir kat daha enerjik ve canlı bir hava içinse bu saç görünümünü katlı, hareketli bir kesimle kişiselleştirebilirsiniz.

Uzun ve Dalgalı

Uzun saçların çekim alanından çıkmak istemiyorsanız, saç modelinizi olabildiğince hacimli ama eforsuz tutmanızda fayda var. Bunun için katlı kesimler ve salaş bombshell buklelerinden oluşan birleşim favoriniz olabilir.

Doğru Perçem

Hangi saç kesimine sahip olursanız olun, yüzünüzü çerçeveleyecek ve hatlarınızla uyum sağlayacak doğru perçem modeli de zamanda birkaç yıl geriye gitmenizi sağlayabilir. Yüz yapınıza uygun en doğru perçem stilini ve perçem kestirmeden önce bilmeniz gerekenleri öğrenerek bu joker görünümü deneyebilirsiniz.

Shag Kesim

Gençlik yıllarının dinamik, eforsuz ve havalı karakterini saç stilinize taşımak istiyorsanız shag kesim favorilerinizden olabilir. Dağınık katlar, eforsuz dalgalar, hacimli bir görünüm ve ultra cool aurasıyla 70'lerden günümüze ışınlanan bu saç modeli güzelliğinizde zaman makinesi etkisi oluşturacak.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar