1. HABERLER

  2. Genç MÜSİAD'da yeni başkan Babayiğit
Genç MÜSİADda yeni başkan Babayiğit

Genç MÜSİAD'da yeni başkan Babayiğit

Genç MÜSİAD Genel Kurul’unda Mehmet Ali Özbuğday Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanlığı görevini Emre Babayiğit’e devretti.

A+A-

Babayiğit, “2023 hedeflerine varması gereken bir mızrağız biz ve utanmak istemiyoruz” dedi.

İlyas Şen’in haberi

Genç MÜSİAD Konya Şubesi’nin 10’uncu Genel Kurulunda Mehmet Ali Özbuğday, Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanlığı görevini Emre Babayiğit’e devretti. Genel Kurula AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, KTO Başkanı Selçuk Öztürk, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Faruk Aksoy, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek ve işadamları ile bürokratlar katıldı.

Görevi devraldıktan sonra İslam coğrafyasında yaşanan olaylardan uykularının kaçtığını belirten 5’inci Dönem Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Mehmet Ali Özbuğday, “Görevi devraldıktan sonra gerçekten hem ülkemizde hem Müslüman coğrafyalarda uykumuzu kaçıran hadiseler cereyan etti. Ülkemizde ve dünyada bu olaylar yaşanırken bizler Genç MÜSİADlılar olarak elimizden gelen ve gücümüz nispetinde çalışmalar yapmaya gençliği bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye gayret ettik. Bu çalışmaları yaparken zaferle sorumlu olmadığımızı ancak sefer ile yükümlü olduğumuz bilinciyle hareket ettik. Yaptığımız faaliyetleri kişileri memnun etmek için değil, Hak’kın rızasına kavuşmak için gerçekleştirdik” dedi.

Bugünün Fatihleri

Almış olduğu sorumluluğun bilincinde olduğunun altını çizen 6’ncı Dönem Genç MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Emre Babayiğit “Aldığımız sorumluluğun farkındayız öyle ki
2023 hedeflerine varması gereken bir mızrağız biz ve utanmak istemiyoruz.
Sayın Başbakanımız değerli büyüğümüz, mihmandarımız bilge adam Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Bey’in şehri olan Konya 2023 hedeflere ulaşmak zorundadır. 2023 hedeflerine ulaşmak çok da kolay değil bunu biliyoruz Yalnız unutmayalım ki Fatih hayalindeki hedeflerine ulaşmak için elindeki kısıtlı imkân ve şartlardan yeni terkipler kurarak kadırgalara dağları aşırtmış ve bir çağı kapatıp yeni bir çağ açmıştır. Bugünün fatihleri de her zaman dünya işin görür olup, rıza hak bulmalı felsefesiyle gecesini gündüze katarak,
taşı sıkıp suyunu çıkaran milli ve manevi değerlerine bağlı genç iş adamlarıdır feth edecekleri pazarlar ve piyasalar vardır” diye konuştu.

 

müsiad-(kopyala).jpg

müsiad-2-(kopyala).jpg

müsiad-3-(kopyala).jpg

müsiad-4-(kopyala).jpg

müsiad-5-(kopyala).jpg

müsiad-6-(kopyala).jpg

müsiad-7-(kopyala).jpg

müsiad-8-(kopyala).jpg

müsiad-9-(kopyala).jpg

müsiad-10-(kopyala).jpg

müsiad-11-(kopyala).jpg

müsiad-12-(kopyala).jpg

müsiad-13-(kopyala).jpg

müsiad-14-(kopyala).jpg

müsiad-15-(kopyala).jpg

müsiad-16-(kopyala).jpg

müsiad-eski-başkan-mehmet-ali-özbuğday-(kopyala).jpg

mÃœsÄ°ad-(kopyala).jpg

müsiad-(kopyala).20150112110332.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.