1. YAZARLAR

  2. Tankutalp Altunsoy

  3. Gizli Dünya Devletinin Mesajı (2)
Tankutalp Altunsoy

Tankutalp Altunsoy

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Gizli Dünya Devletinin Mesajı (2)

A+A-

Şimdi biraz da bu grup insanlarının algısal yöndeki etkilerini anlatayım. Sahip oldukları film ve haber kanalları sayesinde kendilerini gizlemekte ve istediklerine bizleri inandırmaktadırlar. Dünyada ki birçok devlet ve devletçik bunların piyonu rolünde maalesef. Bütün dünya devletlerinin içinde varlıklarını sürekli şekil değiştirerek sürdürmektedirler. Dün bunlar PKK idi bugün FETÖ bizim ülkemiz için düşünürsek. Peki bunlarla bitiyor mu hayır elbette. Bu ‘gizli dünya’ devleti diye isimlendirdiğim grup her durumda varlığını sürdürüyor. Bu insanları görmek istiyorsak özellikle ayakçılarına bakmamız gerekiyor. Kim bu ayakçılar sırasıyla sayayım. Dünya silah, ilaç, gıda ve din baronları. Evet yanlış okumadınız din baronları dedim. Din adamlarını hangi dinden olursa olsun bu grup yetiştirmekte ve yönlendirmektedir. Hemen hemen bütün dinler amacından saptırılmış ve teröre hizmet eden yan kuruluşlar haline getirilmiş durumdadırlar. Asıl olan Tanrıyı tanıyıp ona mükemmel insan olarak dönmek maksadı olurken bu grubun yetiştirdiği din adamları yüzünden dünyada din terörü yaşanmaktadır.

***

Olaya sadece İslamiyet açısından baksak bile bir sürü etnik grubun ve mezhebin oluştuğu dünyada gözlenmektedir. Bu bütün dinlerde de böyledir. Gerçek manada tanrıyı ve isteklerini yani kardeşçe yaşamanın gereklerini anlatan din adamı yok denecek kadar azdır. Nedeni böyle bir dünyanın yani insanların kardeşçe yaşadığı, savaşların ve gereksiz ölümlerin olmadığı bir dünya da kaynakların yetersiz geleceği inancıdır. Dünyadaki ölüm ve doğum oranlarının bir bölü altı oranında değişmesi gerektiği düşüncesi dünyayı böyle yaşanamaz bir hale getirmiştir. Bunun farkına varan ve Türk ırkının ilelebet var olması gerektiğini düşünen ve bu yönde çalışmaları bilinen başta ilk Başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk ve diğer devlet ve bilim adamlarının sonu maalesef suikastlarla ölüm olmuştur. Evet, Atamız zehirlenerek öldürülmüş ve şehit edilmiştir. Lakin geride bıraktığı devlet yaşamakta ve ilelebet yaşayacaktır.

***

Yazımın başlarında söylediğim gibi bu gizli dünya devleti dediğim insanların içinde Türkler de vardır. Fakat bu var olan Türkler diğerleri gibi düşünmekte ve dünya nüfusunun azaltılması konusunda çaba sarf etmektedirler. Bunların kim olduğu veya olabileceği konusunda benim kesin bir bilgim olmasa da devletin bazı birimlerinin bu insanları ve planları bildiği konusunda hiçbir şüphem yoktur. Bu insanlara karşı alınan tedbirleri görmekte ve yorumlamaktayım. Ama yine eminim ki birçok insan bunlara karşı alınan tedbirleri görmemekte veya anlamamaktadır. Zaten herkesten de bunları anlamasını bekleyemem. Şunu bilmenizi isterim ırkımız ve ülkemiz zor bir süreçten geçmektedir. Diğer dünya mazlum insanları gibi. Ama bu işin sonu mutlaka feraha çıkacaktır. Bilinmelidir ki hesap yapanların en büyüğü Yüce Allah’tır.

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.