1. YAZARLAR

  2. Tunahan Uysal

  3. Her şeye Rağmen…
Tunahan Uysal

Tunahan Uysal

Konuk-Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Her şeye Rağmen…

A+A-

Yönetimsiz, Teknik Ekipsiz, anlaşıldığı üzere Plansız, programsız, sistemsiz başlanan bir sezonun,  bu kadar sıkıntıyla sonlanacağını şahsen ben sezon başı yazılarımda çok kere kaleme almıştım.   Bunu tahmin etmek için kahin olmaya da gerek yoktu. Her şey çok açık ve net ortadaydı.

Bizim gördüklerimizi, taraftarın gördüklerini, esas görmesi gerekenler görmedi göremedi ya da görmezlikten geldi.

Kendi göbeğimizi kendimiz kesemesek bile sonuç itibariyle her ne olursa olsun süper lige tutunmayı başardık.

Sezon başından beri ne yaptığını bilmeyen aciz yönetim sayesinde sezon başından bu tarafa yoğun bakımdaydık. Çok şükür ki yoğun bakımdan bu hafta itibariyle çıktık.

Şahsım adına, Yaptıkları çok büyük hatalara rağmen, Her ne olursa olsun,  Yönetimin içindeki karakterli iyi niyetli çalışan yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

Ama bu demek değil ki yaptığınız büyük hatalar affedildi. Bir zahmet istifa edin. Elinizi vicdanınıza koyun. Çuvallarla para harcayıp bir kulübün geleceğini yakmanın keyfini çıkarmayı bırakında, Genel kurul kararı alın. Gelecek planlamamız bir an önce başlasın artık.

 

Sergen Hocama çok büyük teşekkür ediyorum. Gecesini gündüzüne kattı. Tesisleri mesken edindi. Takıma büyük özgüven kattı. Elinden gelenin en iyisini yaptı. Emeklerine sağlık hocam. 

 

Tabi ki Tüm futbolcu kardeşlerime özellikle son haftalarda oynadıkları yürekten mücadeleleri için çok teşekkür ediyorum.

 

En büyük teşekkür Büyük Konyaspor Taraftarına. Her daim sonuna kadar her daim takımımıza hep destek tam destek verdiler.

 

Artık bu kadar teşekkürden sonra, şoktan kurtulup, şimdiden gelecek sezonun hesapları yapılmalı.

 

Yapılan hatalar neler, Yönetiminden teknik ekibine ve futbolcusuna, basından,  taraftarına herkes aynaya bakıp özeleştiri yapmalıyız.

 

Konyaspor ortak menfaatimiz olmaktan çıkmalı artık, Konyaspor ortak sevdamız olmalı.

 

Çok Geçmiş Olsun Konyam.

Önceki ve Sonraki Yazılar