1. YAZARLAR

  2. Samet AKTAŞ

  3. Irkçı Hollanda!
Samet AKTAŞ

Samet AKTAŞ

Gazeteci-Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Irkçı Hollanda!

A+A-

Türk Milleti dünyanın en şerefli en asil milletidir. Türklerin ayak sesleri Avrupa ülkelerini son zamanlarda ciddi anlamla rahatsız etmeye başladı.

Ama Avrupa ülkelerinde şeref denen hiç bir şey yok. Zaten AB ülkeleri yıllardır sömürgecilikle ayakta kalmış ve ekonomik olarak da geriye doğru gitmektedir. Bunlardan birçok örnek verebilirim ama konumuz şimdilik bu değil…

Sözde insan hakları ve özgürlüklerden bahseden AB üyesi Hollanda, Türkiye’ye karşı skandal bir karara imza atmıştır. Aile ve Sosyal Bakanımıza karşı çok ağır bir tutum sergilemiş ve Türk vatandaşları ile Hollanda’da buluşmasını engellemiştir. Burada insan hak ve özgürleri çiğnenmiş, hukuk askıya alınmıştır. Hatta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden 3 gün sonra, sayın bakanımıza karşı böyle bir saygısızlık yapılması, terbiyesizliğin daniskasıdır. Kadın hakları da ezilmiştir.

Türk Bayraklarının Avrupa’da gurbetçiler tarafından şereflice dalgalandırılması demek ki Avrupa Ülkeleri, Almanya ve Hollanda’yı ciddi anlamla rahatsız ediyor. Şunu unutmayın! Biz merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın dediği gibi, tarihin en şerefli en asil milletiyiz. Ey AB sen kimsin? Sizin bu tutumunuz bize sökmez. Türk olmak dünyaya bedeldir. Bunu her şeyden önce o küçük beyninize sokun!

Tükürüğümüzle boğarız

Ben size AB hakkında birkaç örnek vereyim. Hollanda’da hem cinslerin evlenmesi serbest, uyuşturucu kullanmak serbest, teröre destek vermek serbest, mülteci ve masum insanları dövmek serbest, ırkçılık serbest, faşistlik serbest, sömürgecilik serbest…

Peki, bunların serbest olduğu bir ülkede, adalet olabilir mi? İnsan hak ve özgürlüklerden bahsedilebilir mi? Hani hak, hukuk nerede? İnsanlık nerede? Hani siz demokrasinin beşiği değil miydiniz? ifade özgürlüğü nerede? Ya bir kere sizin dostluğuna bizim ihtiyacımız yok. Türkiye artık eski Türkiye değil… Unutmayın ki siz bize muhtaçsınız! Biz size değil. Türkiye Hollanda’yı sadece tükürüğü ile boğabilecek bir güce sahiptir. Siz ve arkanızdaki piyonlar şunu iyi bilsin ki, Türk olmak dünyaya bedeldir.

Türkiye Hollanda’ya karşı en ağır yaptırımları uygulamalıdır. Bakanımıza karşı yapılan terbiyesizliği en ağır şekilde ödetmelidir. Diplomatik ilişkiler askıya alınmalıdır. Hollanda Büyükelçisi ve diğer diplomatik kişiler ülkeye sokulmamalıdır.

Bir kez daha gururla söylüyorum… “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”…

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum