1. HABERLER

  2. RESMİ İLAN

  3. Kiralık gayrimenkul
Kiralık gayrimenkul

Kiralık gayrimenkul

Kiralık gayrimenkul

A+A-

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Meram'da 753m2 büyüklüğündeki gayrimenkulü ihaleyle kiraya verecek. 

1. Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda adresi belirtilen gayrimenkul 2886 Sayılı Kanunun 35/c maddesi ve İhale Şartnameleri dahilinde açık teklif (artırma) ihale usulü ile kiraya verilecek olup, gayrimenkul içerisine mukavele süresi dahilinde herhangi bir yapı, bina yapılmayacaktır. Belirtilen gayrimenkul 31.12.2025 tarihine kadar kiraya verilecektir. Kiraya verilecek gayrimenkul halihazırda boş bulunmaktadır.
2. İhale, 02.11.2021 Salı günü saat 16.10’da Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mh. Yeni İstanbul Cd. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No:72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacaktır. İhaleyi yapıp-yapmamakta ve uygun bedeli tespitte Belediye Encümeni tamamen serbesttir.
3. Gayrimenkulün 2021-2022 yılları yıllık kira muhammen bedeli ile geçici teminatı ve ihale saati aşağıda belirtilmiştir.
4. İsteklilerin 02.11.2021 günü saat 11.00’a kadar istenen belgeleri Konevi Mh. Millet Cd. No:14/8 Kat:1/106 Meram/KONYA adresindeki, Mali Hizmetler Daire Başkanlığı, Gelir Şube Müdürlüğüne bağlı Gelir Şefliğine müracaat etmeleri ve istenen belgeleri vermeleri gerekmektedir. Belirtilen saatten sonra yapılan müracaatlar ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

İhaleye ilişkin bilgiler https://www.ilan.gov.tr/ adresinde yayınlandı. Detaylar için tıklayın…

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.