1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. KONTİMDER’DEN YENİ HEDEFLER
KONTİMDER’DEN YENİ HEDEFLER

KONTİMDER’DEN YENİ HEDEFLER

KONTİMDER’DENYENİ HEDEFLER

A+A-

KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yasin Bilen, “KONTİMDER 5. yılına adım attı.  Geçmiş dönemde olduğu gibi 2020 yılında da komisyonlarımız belirlenen hedefler doğrultusunda çalışmalarına devam edecek” dedi.

 

Mevlüt Boyalı

KONTİMDER (Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği) yönetim kurulu üyeleri 2020 yılı çalıştay programını Bayır Diamond Otel’de düzenledi. 2019 yılı faaliyetlerinin değerlendirildiği ve 2020 yılı faaliyet planlamasının yapıldığı çalıştayda, komisyonlar geçmiş dönem faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı ve bu yıl yapılacak faaliyetleri anlattı.

Çalıştay programının açılış konuşmasında KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yasin Bilen, her yıl ocak ayında düzenledikleri çalıştayın ikincisi yaptıklarını belirterek, dernek faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve yeni dönem planların yapılaması açısından önemli olduğunu söyledi, Bilen, “Yönetim kurulu ve komisyonların 2019 yılında göstermiş olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. KONTİMDER 5. yılına adım attı.  Geçmiş dönemde olduğu gibi 2020 yılında da komisyonlarımız belirlenen hedefler doğrultusunda çalışmalarına devam edecek. Temel odak noktamız olan üyelerimiz ve sektörümüzdeki gelişmelerin değerlendirilmesi, sorun tespiti ve çözüm önerilerinin sunulması yanında eğitim, seminer, sosyal sorumluluk, üyelerimize fayda sağlayacak faaliyetler konusunda çabalarımız devam edecek. Ülkemize, şehrimize, sektörümüze ve üyelerimize katkı sağlayacak etkinlikler için komisyonlarımız hazırlıkların yaptı ve çalıştayda planlarımızı ve hedeflerimizi belirleyeceğiz” diye konuştu. 

Bilgilendirme yapıldı

Çalıştay programı kapsamında; Mali İşler ve Bütçe Komisyonu Başkanı Altan Aktaş, Teşkilat ve Üye İlişkileriKomisyonu Başkanı İsmail Can, Eğitim Komisyonu Başkanı Mustafa Selçuk,  Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Orhan Kürkdiken, Dış İlişkiler ve Fuar Komisyon Başkanı Osman Oflaz, Şubeleşme Komisyonu Başkanı Muammer Karakuş, Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Başkanı Melis Balık Keşci, Sosyal İşler Komisyonu Başkanı İbrahim Çapan, Ar-Ge Komisyonu Başkanı Merih Keskes, Sektörel İlişkiler Komisyonu Başkanı Ali Tanır, Hukuk Komisyonu Başkanı Ahmet Burak Toprak, Ilgın Temsilcisi Mehmet Cihat Tapu,  2019 yılı faaliyetleri ve 2020 yılı hedefler hakkında bilgilendirme yaptı. Çalıştayda, geçmiş dönemde yönetim kurulunda görev alan üyelerle plaket töreni yapıldı. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.