1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Konyaspor’da görev dağılımı yapıldı
Konyaspor’da görev dağılımı yapıldı

Konyaspor’da görev dağılımı yapıldı

İttifak Holding Konyaspor yönetimi, Başkan Fatih Özgökçen nezaretinde bir araya geldi. Kulübün ve takımın son durumu ile transfer sürecinin ele alındığı toplantıda yönetim kurulunun görev dağılımını da gerçekleştirdi.

A+A-

Ali Bayer

İttifak Holding Konyaspor Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen idaresindeki yönetim kurulunun görev dağılımı ve yetki alanları şu şekilde oluştu: Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen. 2. Başkan Serhat Güler. Başkan Yardımcıları Nuh Kaygısız, Osman Dağ, Kazım Küçükçöğen ve M. Zahir Renklibay. Genel Sekreter Gökhan Çelik. Genel Sayman Mehmet Akcan. As Başkanlar Muammer Akın, Süleyman Oğuz, Sertaç Tuza, Mehmet Orhan ve Hakan Faydasıçok. Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Pirinç, Yunus Ceylan, Osman Serper, Ali Camgöz, Osman Öztürk, Burak Dağlı, Fatih Korkmaz, Hakkı Polat, Ömer Demirhan ve Targun Polat.

Yetki alanları belirlendi

Yönetim kurulunun yetki alanları ise şu şekilde: Fatih Özgökçen (İcra kurulu başkanı, tüzükte verilen tüm görevler.) Serhat Güler (Profesyonel takım icra kurulu üyesi.) Nuh Kaygısız (İcra kurulu üyesi, kaynak oluşturma, marka yönetimi ve şirketleştirme.) Osman Dağ (İcra kurulu üyesi, finans sorumlusu.) Kazım Küçükçöğen (İcra kurulu üyesi, reklam pazarlama, sponsorluk ve kurumsal ilişkiler.) M. Zahir Renklibay (İcra kurulu üyesi, 1922 Konyaspor, futbol akademisi ve alt yapı.) Osman Çelik (İcra kurulu üyesi, TFF Kulüpler Birliği, basın, sosyal medya, iletişim ve misafir ilişkileri, sosyal işler.) Mehmet Akcan (İcra kurulu üyesi idari ve mali işler.) Muammer Akın (İdari ve mali işler.) Süleyman Oğuz ve Sertaç Tuza (Profesyonel takım.) Mehmet Orhan ve Yunus Ceylan (Tesisler, Konyaspor A.Ş. ve A.Ş’ye bağlı ortaklıklar ile lisanslı ürünler sorumlusu. Hakan Faydasıçok ve Sami Pirinç (Basketbol şubesi ve üyelik ilişkileri.) Osman Serper ve Targun Polat (Basın, sosyal medya, iletişim ve misafir ilişkileri, sosyal işler.) Ali Camgöz (Profesyonel takım, taraftar ilişkileri.) Osman Öztürk, (Reklam pazarlama, sponsorluk ve kurumsal ilişkiler, taraftar ilişkileri.) Burak Dağlı (1922 Konyaspor, futbol akademisi ve altyapı.) Fatih Korkmaz (Kaynak oluşturma, marka yönetimi ve şirketleşme.) Hakkı Polat, (Reklam, pazarlama, sponsorluk ve kurumsal ilişkiler.) Ömer Demirhan (Finans sorumlusu.)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.