1. YAZARLAR

  2. Turan Aydın

  3. Koronavirüs Salgını ve Süreci
Turan Aydın

Turan Aydın

Köşe Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

Koronavirüs Salgını ve Süreci

A+A-

Yeni Akit Gazetesi'nin ilahiyatçı yazarı Abdurrahman Dilipak “Dört İşlem hesabı ile COVİD yalanı” başlıklı yazısında ne diyor? “Bir defa PCR testi yalan, yanlış testi pozitif diye hastaneye girişi yapılan hastalar, kanser, şeker, astım, organ yetmezliği, alzaymırdan ölüyor. Hepisinin üzerine COVİD etiketi yapıştırılıyor, böylece olmayan bir salgın icat ediliyor.” ifadelerini kullanıyor. Kullanmakla kalmamış “Bu anlamda doğru düzgün bir sağlık, ölüm istatistiği yayınlanmıyor. Açıklanan verilen gerçeği yansıtmıyor, gerçekten var olan pandemi, korku pandemisinden başka bir şey değildir” diyor.

Geçmişte tıp literatüründe üst solunum yolları enfeksiyonu, insanımızın bildiği soğuk algınlığı, grip ve nezle gibi hastalıklar vardı. Bu tür hastalıklardan gelenleri KOVİD ŞÜPHELİSİ OLARAK hastanelere mi yönlendiriliyor. Sanki KORONA sürecinde bu hastalıklar olmuyor mu ya da oluyor da KORONAVİRÜS teşhisi mi konuluyor.

Bill Gates'ten koronavirüs salgınının ne zaman sona ereceği ile ilgili açıklama geldi. Gates, tarih verdi. ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft'un kurucusu Bill Gates, koronavirüs salgının başladığı günden bu yana öngörüleri dikkatle takip edilen isimlerin başında geliyor. Gates, dünyanın Covid-19 pandemisinin etkilerinden tam anlamıyla 2022 sonunda toparlanmış olacağını söyledi. NTV'nin aktardığına göre, Polonya merkezli Gazeta Wyborcza gazetesi ve TVN24 televizyonunun sorularını yanıtlayan Gates, "2022'nin sonunda tamamen normale dönmüş olmalıyız" dedi ve koronavirüs aşılarının, pandeminin neden olduğu 'inanılmaz trajedi'nin son bulmasına yardımcı olacağının altını çizdi.

Bill Gates siyonisti KORONAVİRÜS’le ve aşısı ile niye bu kadar ilgili, kendisinde söz hakkı görüyor. Ülkeleri/Milletleri sömürmek, soymak için neler yapıyor, neler imal ediyor, hangi çalışmaları yapıyor. Virüsün, aşı ile 2022 yılı sonunda bitirilebileceğini söylüyor. Demekki en son aşı ile ilgili sömürüsü var ki böyle konuşuyor. Bu çalışmalara karşı ülkemizin/ devletimizin yöneticileri bu sömürü araç ve gereçlerine karşın yerli üretim sağlık araç ve gereçlerini, ilaçlarını ve aşı çalışmalarını yapıyor mu, yaptı mı? Yaptı ise ne derece ve ne oranda ihtiyacı karşılamaktadır.

Siyonist Bill Gates’in söylediklerine bakmakla kalınmamalı, neden, niçin bu tezleri ileri sürebiliyor. Sormak, sorgulamak gerekli. Buna karşın Sağlık Bakanlığı ve yöneticileri, Bilim Kurulu’ndaki sağlık bilimi insanlarının hiç mi görüşleri bulunmaz, bu siyoniste gerekli cevabı niye vermezler ya da veremezler.

Ayrıca; virüs salgını bilimsel olarak kamuoyu önünde açıkça bilimsel verilerle açıklanmalıydı. Gerekli tedbir ve önlemlerde Sağlık Bilim Kurulunun sekreteryası var mı yok mu bilemiyorum. Bu sekretarya panel, konferans ve çeşitli mecralarla Milleti/Halkı aydınlatıcı ve bilgilendirici yayınlar ve duyurular yapmalıydı. Her kafadan, her görüşten, ilgili, ilgisiz yetkili yetkisiz derken yapılan açıklamalar insanların duyarsızlaşmasına ve güvensizliğine yol açmıştır.

Bir başka açıdan değerlendirmem lazım gelirse; Milli Görüş lideri ve devlet adamı Merhum Erbakan hoca eğitim ve konferanslarında yıllar yılı Siyonizm’den ve Dünya ülkelerinin yönetiminden, Siyonizmin Haum Nahum doktrinlerinden bahseder, izah eder insanımızın şuurlanmasına vesile olurdu, Allah (CC) ondan razı olsun. Erbakan Hocanın konuşmaları ve konferansları Youtube kanalında yayınlanmakta olup dinleyebilir/izleyebilirsiniz.

Siyonist doktrinler şunlar; İnsanları aç bırakacaksın, yoksul bırakacaksın, borca esir edeceksin, işsiz bırakacaksın, dinlerinden uzaklaştıracaksın, bölüp ve parçalayıp yutacaksın. Bu doktrinler ülkemiz olmak üzere İslam Coğrafyası, Afrika, Orta Asya ülkelerinde ve de daha nice Millet ve topluluklar üzerinde gerçekleşmektedir.

Önceki ve Sonraki Yazılar