1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Müreffeh Türkiye için çalışıyoruz
Müreffeh Türkiye için çalışıyoruz

Müreffeh Türkiye için çalışıyoruz

Recep Konuk, "Müreffeh Türkiye için çalışıyoruz" dedi.

A+A-

Müreffeh Türkiye için çalışıyoruz

 

AK Parti 25. ve 26. Dönem Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk,“Bizim çabamız, ülkemizin ekonomisinin estirilen ters rüzgârlara karşı korunaklı hale gelmesi ve hiçbir suni rüzgârın toz bile kaldıramayacağı kudretli Türkiye'nin inşası için. Ülkemizin, bu coğrafyanın ve dünyanın en zengin, en müreffeh milleti olmak için” dedi.

 

  1. Ali Eskipostalcı

AK Parti 25. ve 26. Dönem Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajda bayramların sadece akraba, eş, dost ve yakın çevreyle paylaşılan sevinç ve coşkudan ibaret olmadığını belirten Başkan Konuk, “Bizim medeniyetimizde bayramlar yardımlaşma, paylaşma, dayanışma ve hoşgörü ikliminin, hanemizden başlayarak, komşularımıza, köyümüze, kasabamıza, ilçemize, ilimize, tüm ülkemize ve genel olarak da bütün insanlığa yaydığımız sevinçle herkesi kucakladığımız huzur günleridir. Dinimizin inananlara yılın her günü için emrettiği bu değerleri bayramlar dışında da tek tek fert olarak sosyal hayatımıza egemen kıldığımızda hem ülkemiz, hem de bütün dünya insanlık için daha yaşanır olacak. Bize düşen bayramda ve bayramlar dışında da bu değerlerimize sıkı sıkıya sahip çıkmak, yakın çevremizden başlayarak bayram havasının herkes tarafından teneffüs edilmesini sağlamak” dedi.

Kudretli Türkiye

Türkiye’de hiç kimsenin yoksula ve ihtiyaç sahibine yardım etmekten imtina etmediğini aktaranKonuk, “Bizim çabamız, ülkemizin ekonomisinin estirilen ters rüzgârlara karşı korunaklı hale gelmesi, hiçbir suni rüzgârın toz bile kaldıramayacağı kudretli Türkiye'nin inşası için. Ülkemizin, bu coğrafyanın ve dünyanın en zengin, en müreffeh milleti olması içindir. Bizim gibi tarihe damga vurmuş milletler, rövanş bekleyenlere, pusuda fırsat kollayanlara yönelik olarak güçlü olmak, güçlü kalmak, zaaf teşkil edebilecek her deliği tıkamak zorundadır, bu bizim için varlık yokluk meselesi.Biz, birliğimize sıkı sıkıya sarılacağız. 81 milyon yekvücut olup İstiklal Harbi’ndeki gibi, 15 Temmuz’daki gibi şekil değiştirmiş istikbalimizi ve istiklalimizi hedef alıp bize ders vermek isteyenlere dersini vereceğiz. Bu duygularla her köşesinde ve her evinde bayramların bayram gibi yaşandığı bir Türkiye temennisiyle tüm üyelerimizin, bütün çiftçilerimizin, hemşerilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslâm dünyasının mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik eder, bu güzel günlerin hayırlara vesile olmasını dilerim” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.