1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Mustafa Kavuş teşkilatlara seslendi
Mustafa Kavuş teşkilatlara seslendi

Mustafa Kavuş teşkilatlara seslendi

AK Parti 24. Dönem Konya Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kavuş, AK Parti siyasetinin; 74 milyon insanın beklentilerini karşılamak üzerine kurulu olduğunu belirterek, parti tabanının sesi olan teşkilatların köprü görevini eksiksiz yerine getirdiğini söyled

A+A-

 

Önümüzdeki Pazar günü gerçekleştirilecek temayül öncesi AK Parti teşkilatlarına seslenen Kavuş, “Teşkilatlarımız, 13 Haziran sabahından itibaren neyin mücadelesinin verileceğini, neye çaba harcanacağını çok iyi biliyor. Onun için, Pazar günü gerçekleştirilecek temayül, AK Parti davasına gönül verenlerin seçimi olduğu kadar, teşkilatların ve dolayısıyla halkımızın da beklentilerini yansıtacaktır” dedi.

HALKIN VE TEŞKİLATIN DİLİNİ KULLANACAĞIZ
AK Parti 24. Dönem Konya Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kavuş, önümüzdeki Pazar günü gerçekleştirilecek temayül öncesi yaptığı açıklamayla AK Parti teşkilatlarına seslendi. Kendisinin de siyasete AK Parti Teşkilatı’nda başladığını ve teşkilatın içinden geldiğini vurgulayan Kavuş, “Milletimizin aynası; feraseti ve basiretiyle aziz teşkilat üyelerimizdir. Halkımızın dili, teşkilatların dilidir; onların dili bizim dilimizdir. Onlar köprü vazifesini bugüne kadar en iyi şekilde yerine getirdiler. Bu nedenle bizler, daima teşkilatımızın dilini kullanacağız” şeklinde konuştu.
 
TEMİZ SİYASETİN NEFERİ OLMAK İSTİYORUM…
Mustafa Kavuş, 12 Haziran Genel Seçimleri’nin ardından milletin teveccühü ile yeniden iktidara gelecek AK Partinin, “2023 Yılında Büyük Türkiye” hedefleri doğrultusunda millet projesini hayata geçireceğini kaydetti. Hizmet siyaseti üzerine kurulmuş AK Parti’nin yegane hedefinin millete ve ülkeye hizmet etmek, hizmet üretmek olduğunun altını çizen Kavuş şunları söyledi:
 
“2001 yılında Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan AK Parti hareketi, temiz kadrolarıyla siyaseti temiz zemine çekti ve siyasette temiz bir sayfa açtı. Milletin sesi ülkede egemen kılındı. Siyaset kurumu, halkımızın nezdinde yeniden güvenilir hale getirildi. Ben de, Ak Kadro’nun bir ferdi olarak, milletime ve ülkeme hizmet etme noktasında temiz siyasetin neferi olmak istiyorum.”
 
13’ Ü SABAHI YENİDEN HİZMETE BAŞLAYACAĞIZ
AK Parti’nin hizmet siyasetiyle rekabet edemeyenlerin; belden aşağı vurma, çamur ve iftira atma, milleti korkutma, tehdit etme yoluna gitmeyi tercih ederek büyük bir yanılgıya düştüklerini savunan Kavuş, “Bu yola başvuranlar sadece AK Parti’yi paçalarından çekmiyor; milletimizi, Türkiye’yi paçalarından aşağı çekiyor. 9 yıldır tüm seçimlerden AK Parti’yi birincilikle çıkaran aziz milletimiz, 12 Haziran günü kendisini paçasından aşağı çekenlere gereken dersi en iyi şekilde verecektir. Bu noktada teşkilatlarımıza büyük görevler düşmektedir. AK Parti, 74 milyonu aşan insanımızın beklentilerini karşılamak, refahı ve huzurunu sağlamak için gece-gündüz demeden çalışıyor. 

Bu hizmet yarışında şüphesiz en büyük katkıyı sağlayan Genel Başkanımızın yanında; genciyle-yaşlısıyla, memuruyla-işçisiyle, teşkilatlarıyla-milletvekilleriyle ter akıttık, akıtmaya da devam edeceğiz. Teşkilatlarımız, 13 Haziran sabahından itibaren neyin mücadelesinin verileceğini, neye çaba harcanacağını çok iyi biliyor. Onun içindir ki, bu Pazar gerçekleştirilecek temayül, AK Parti davasına gönül verenlerin seçimi olduğu kadar, teşkilatların ve dolayısıyla halkımızın da beklentilerini yansıtacaktır. Necip Fazıl Kısakürek’in dediği gibi; 
‘Mehmed’im sevinin başlar yüksekte; 
Ölsek de sevinin, eve dönsek de. 
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte. 
Yarın elbet bizim, elbet bizimdir. 
Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir…
 
TEŞKİLAT VE MİLLETLE GELECEĞE YÜRÜYECEĞİZ
Sadece bölge milletvekilliği değil, il sınırları içerisinde 2 milyonu aşan, gurbettekilerle birlikte 4 milyona ulaşan Konyalının ve Türkiye’nin milletvekilliğine talip olduğunun altını çizen Ak Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kavuş, sözlerini şöyle tamamladı: “Biz bu yola; ‘gönlümüz de, hizmet kapımız da hep açık kalacak’ sloganıyla çıktık. Teşkilatlarımızın bir milletvekilinden ne beklediğini de, her ilçe ve beldemizin de sorunlarını biliyoruz. Allah’ın izniyle ve teşkilatlarımızın da desteğiyle bu görevin, bizim omuzlarımıza yükleneceğine inanıyorum. Biz, bugüne kadar teşkilatlarımızla yürüdük, bundan sonra da teşkilatlarımızla ve milletimizle, 2023’ün büyük Türkiye’sine koşacağız. Desteği, teşkilatlarımızda birlikte aziz milletimizden bekleyecek ve her şeyin üzerinde tuttuğumuz milletimizin hakemliğinde halkımıza hizmet üreteceğiz.” 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.