1. YAZARLAR

  2. Erkant UYSAL

  3. Okurlarımızla 6 Yıllık Yol Arkadaşlığı
Erkant UYSAL

Erkant UYSAL

İyi Seyirler
Yazarın Tüm Yazıları >

Okurlarımızla 6 Yıllık Yol Arkadaşlığı

A+A-
 
 
  ‘Zaman çabuk geçiyor.’ Çok bildik cümle. Ama gazetecilikte zaman sahiden hızlı geçiyor. Belki de yarını bugünden yaşadığımız için.
Daha çok aktüel, popüler ve günlük olmamız, zamanın hızlanmasını sağlıyor. Her iş gibi gazetecilik de heyecan işi. Bu heyecanla, içimizdeki rahatsızlık birleşince ortaya bir gazete çıkıyor. Baskıdan önce onlarca 3. sayfa haberini filtresiz görünce, yıllarca usulsüzlüklere, yolsuzluklara tanıklık edince, biraz rahatsız oluyorsun zaten. Bu meslek huzurlu insanların işi değil.
 
  Konya’nın Sesi de bu heyecanla sizlerle buluşuyor. 6 yıldır adımıza yakışır şekilde, Konya’nın tüm renklerinin sesi olmaya çalışıyoruz. Medyada yandaş tartışmalarının yapıldığı bu dönemde, hiçbir partiye yamanmadan ve yaslanmadan sizle buluşuyoruz. Her siyasi görüşe sayfalarımızda yer vererek, Konyalıların sorunlarını gündeme getirme telaşıyla gazetecilik yapıyoruz.
Bu durum Konyalılar tarafından takdir görüyor. Konyalılar renkli, sıcak, samimi, bu gazeteye değer veriyorlar. Tirajımızın arttığını gözlemliyoruz.
Her gün yeni okurlarla tanışıyoruz. Olumlu tepkiler alıyoruz. Hem arkadaşlarımız hem de rakiplerimiz olan diğer gazeteler Konya’nın Sesi’nin büyümesini yakından takip ediyor. Bir çok alanda taklit edildiğimizi de söylememiz gerekir. Konya basınının nitelik çıtasını yükselttiğimizi anlıyoruz. Çok mütevazı davranırsak, gerçek sanırlar. Bu alanda tevazu göstermiyoruz.
 
  Kurum ve kuruluşların takipçisi olmaya devam edeceğiz. Usulsüz uygulamaları yazmaktan geri durmayacağız. Konya’nın genel ve lokal sorunlarını gündeme getirerek, çözümüne katkı sağlamayı sürdüreceğiz.
Bu gazetenin büyümesinde çaba gösteren tüm emekçileri,yani çalışma arkadaşlarımızı unutmamak gerek. 6 yıldır okura nitelikli bir gazete sunmak için büyük çaba harcıyorlar.    
Sadece gazetecilik yapmak için yola çıkan Konya’nın Sesi, güvenle büyüyecek ve atılımlarını sürdürecek.
  Bize güç veren okurlarımıza teşekkür ederiz.
 
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum