1. YAZARLAR

  2. Tunahan Uysal

  3. Şifo’yla Düşeriz
Tunahan Uysal

Tunahan Uysal

Konuk-Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Şifo’yla Düşeriz

A+A-

BÜYÜK Konyaspor Taraftarı şunu en baştan söyleyeyim:

Bu Yönetimle ve Mehmet Özdilek Hoca ile bu iş yürümez.  Ancak Onun bir suçu yok ki. Suç onu getiren yönetim ve üst akılındır. Üst Akıla danıştılar, alt akıla danıştılar, Ankara’ya danıştılar. Bu takımı düşürecek kişiyi getirdiler. Gel sen Konyaspor’u düşür git.

İyi Analiz edelim.  Fahrettin Ömeroviç, bu yönetime ve ne olduğu belirsiz 16 tane transfere güvenseydi, önüne gelen bu fırsatı değerlendirirdi. Konya gibi bir şehre hayır demez ve ilk defa yapacağı Teknik Direktörlüğe Hayır diyemezdi.  Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman falan dinlemeden Çeker resti gelirdi. 

Henüz 10. Haftadayız ama açık ve net söyleyeyim. Geçmiş Olsun.  Biz Ligde tutunur kalırsak büyük başarıdır.

Yönetim koluna çanta yaptığı kuklası olan, Mustafa Reşit Akçay Horonla geldi, Konya havasıyla gitti.

Mehmet Özdilek’in, Mustafa Reşit Akçay’dan ne farkı var? Ne başarısı var bana bir şey söyleyin ya. Mehmet Hoca karakterine adamlığına bir tane söz edemem. Benim haddim değil. Futbolculuğu başarılarla dolu müthiş bir kariyer. Ama teknik direktörlük olmadı tutmadı.

İyi adam olması beni alakadar etmiyor. Kızımıza Damat mı alıyoruz iyi adam olsun. Bana Bilgi, Beceri, Teknik, Taktik, Sistem, Zekâsı olan hedefleri olan Kariyer yapmak isteyen hoca bulun ya.

Soruyorum size: Mehmet Özdilek bu yönetimin ilk tercihi olsaydı, 15 kişiyle görüşüp,  son görüşüp anlaştıkları kişi Mehmet Özdilek mi olurdu?

Bu kendi içinde dağılmış, yönetmenin ne anlama geldiğini bilmeyen yönetimde aradığımız vizyon yok ki.

Üst akılla, siyasetle yönetilen bu yönetimden ne bekleyebiliriz ki. Yönetim acil genel kurul kararı almalı. En azından seçilirlerse bile güven tazelerler, yenilenirler. İnşallah ben yanılırımda Hem yönetimden, Hem Mehmet Hocamdan özür dilerim, önünde eğilir saygı duyarım.

Önceki ve Sonraki Yazılar