1. YAZARLAR

  2. Mustafa Güden

  3. Siz İçerideki Bidenlere Bakın!
Mustafa Güden

Mustafa Güden

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Siz İçerideki Bidenlere Bakın!

A+A-

Amerika 4 Temmuz 1776’da kuruldu. Bu tarihlere kadar okyanus ülkesinde Avrupalı beyazların Kızılderili adını verdikleri yerli halk yaşıyordu. Tarihçiler Kızılderililerin en az 12 bin yıl önce Sibirya üzerinden Kuzey Amerika anakarasına göç ettiklerini kaydeder. 16. yüzyıla gelindiğinde ise Avrupa kolonilerinin kıtaya akını ile karşı karşıya kaldılar. Uzun sözün kısası Avrupalı istilacılar Kızılderilileri katlederek tükenme noktasına getirip 1776’da devletlerini ilan ettiler. Adları bu sebeple Birleşik Devletler’dir. Ve hiçbir Avrupa ülkesi sel gibi akıtılan Kızılderilileri kanından bahsetmez, çünkü soykırım suçuna ortaktırlar.

Amerika’nın ve dahi Avrupalı müştereklerinin yeryüzündeki cinayetleri saymakla bitmez. Japonya’ya atom bombası atan Amerika’dır. Ama bilhassa Müslüman ülkeleri “atom bombası-nükleer bomba” yapmakla itham eden de Amerika’dır. Uzun sözün kısası; Amerika kimi neyle itham ediyorsa bilin ki o suçun gerçek faili kendisidir.

Her 24 Nisan öncesinde ve sonrasında ülkemize yönelik Amerika’dan yahut diğer Avrupa devletlerinden gelecek sözlü saldırılara karşı zihinlerde otomatik bir reaksiyon oluştu. 24 Nisanlarda onlar Türklerin Ermenilere soykırım uyguladığını iddia ederek “sözde Ermenilerin acılarını paylaşacak” biz de buna karşı refleks göstereceğiz. Onlarca yıldır bizi; gerçek iddia ettikleri gibi olmasa da,  tarihimiz üzerinden tehdit edip duruyorlar.

Amerika’nın canı cehenneme… Onların ne söylediklerinden ziyade, onların söylediklerine temenna ile karşılık veren “sözde bu toprakların ayrık otlarına” iyi bakın!

Amerika’nın canı cehenneme… Onları bizim ecdadımıza dair söylediklerinden mütevellit kınamaktan ziyade, her yıl 23 Nisan kutlamalarının arasına “Yarın da 24 Nisan” mesajlarını ekleyip Türk adıyla “Ermeni seviciliği” yapan sahte Türkleri görün!

Amerika’nın, İngiltere’nin, Almanya’nın Fransa’nın iddia ve ithamları ve Anadolu topraklarında kimden nasıl yankı buluyor; bunu görün! Sözde Cumhuriyetçilik ve yine sözde Kürt Milliyetçiliği yaparak perdenin arka yanında vatan-millet düşmanlığı icra edenleri millet iyi tanımalıdır.

Her şey çok açık, zira perde görüntüleri kapatmaya yetmiyor. Senaryo, gölge oyunu gibi ayan beyan ortadadır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.