1. YAZARLAR

  2. Mevlüt Boyalı

  3. Tarafsız haberciliğin doğru adresi Konya’nın Sesi
Mevlüt Boyalı

Mevlüt Boyalı

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Tarafsız haberciliğin doğru adresi Konya’nın Sesi

A+A-

Konya’nın Sesi ailesi olarak 10.Yaşımızı kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. 29 Aralık 2009 tarihinde özveriyle başladığımız ilk sayımızdan itibaren aynı kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz.

10 Yılda köprünün altından çok sular aktı.  Gazetecilik heyecan işidir. Müdürler değişir, Başkanlar değişir, yeni sektörler oluşur,  birileri gelir, birileri gider, gazeteci hep hancıdır. Kuruluşumuzdan bugüne hem çalışan hem çözüm ortağı olan bugün aramızda olan olmayan herkese tek tek teşekkür ederim. Gazetecilik ekip işi, medyanın duruşu kadar, mutfağında çalışan ekibin heyecanı o kadar önemlidir.  Konya’nın Sesi Gazetesi olarak, çizgimizden hiç sapmadık. Halkın ve Hakk’ın yolunda, objektif, tarafsız, ilkeli duruşumuzla politikadan, siyasete, güncel haberden, ekonomiye, spordan, kültür, sanata, reklam ilandan, tanıtım faaliyetlerine her alanda doğru haberciliğin adresi olmak için mücadele ettik.

Konya’nın Sesi medya ailesi olarak Konya basınındaki yerimizi her geçen yıl daha da sağlamlaştırarak,  yeniliklere ayak uyduran yapımızla yolumuza devam ediyoruz. Her gün yayımlanan Konya’nın Sesi gazetemiz bayi satışı ve abone dağıtımıyla okuyucularımıza ulaştırılıyor. Okuyucularımıza daha hızlı ulaşabilme adına www.konyaninsesi.com.tr  internet haber portalımızla  ve sosyal medya ağlarımızla güncel haberlerimizi anlık okuyucularımıza sunuyoruz.  Ayrıca haftalık olarak yayın hayatına devam eden Kent Haber gazetemiz, Her Perşembe 10 bin adet ücretsiz dağıtımıyla reklam ve haber de etkili bir mecra olarak şehrimize değer üretmektedir. 

10 .Yılımızı kutlarken,  bu günlere gelmemizde bizlere güvenerek, yaptığımız her işe inanan  başta kıymetli  okuyucularımıza, tüm dostlarımıza, iş adamlarımıza, Sanat, eğitim, siyaset insanlarımıza, çözüm ortaklarımıza teşekkür eder, Şehrimizin ve Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına nice 10 yıllar birlikte güzel işlere imza atabilmeyi arzu ederim. Saygılarımla. 

Önceki ve Sonraki Yazılar