1. YAZARLAR

  2. İlyas Tuncer

  3. Tecavüz ve İhanet İdam Edilsin
İlyas Tuncer

İlyas Tuncer

Yazar
Yazarın Tüm Yazıları >

Tecavüz ve İhanet İdam Edilsin

A+A-

İslam tebliğ edilip dünyaya yayılmaya başladığı günlerden beri bizler nerede Allah diyen biri varsa hemen peşine takılıp onun elini eteğini öpmeye, onun gölgesinde gölgelendiğimizde ahiret hayatımızın kurtulacağı yalanlarıyla kandırıldık durduk. Peygamber Efendimizden sonra yaşamasına rağmen sanki ondan duymuşçasına- bazen işine geldiği gibi bazen birinin işine geldiği gibi- rivayetlerle cahil olan halkı kandırmayı denediler, o sözleri Hadis-i Şerif haline getirmek için ellerinden geleni arlarına koymadılar. Kimisi rüyalarında vahiyler alır kimisi otururken Cebrail (A.S) tarafından ziyaret edilir. Peygamberler tarafından bile Allah’ın iznine bağlı olan şefaat etme hakkını hadsizce kendilerinde bulurlar...

***

Tertemiz pak ve en doğru olduğuna inandığımız İslam dinini kendilerince yorumlayıp kendi dinlerini oluşturanlar, başkası tarafından tahrif edilerek yeniden yorumlanan dini yalanlama, karşısındakini karalama çabaları, kendini ehl-i islam, karşısındaki zat gayrimüslim olarak afişe ederler. Bir doğrusu var diye ardına takılanlar her söylediği her yaptığını doğru kabul edip yol göstericisi Kuran-ı Kerim olması gerekirken kendini şeyh ilan eden üç beş çapulcuya tabii olup Kuran’ı duvarın en yükseğine asıp sayfalarını toz içerisinde bırakırlar.

***

Bunca şımartılmış sahte şeyhler ne yapar? Kendini peygamber ilan edip daha ilkokul sıralarında taciz kelimesinin manasını dahi bilmeyen bir çocuğa dokunarak onun geleceğini karartarak onun gençliğini ellerinden çalar. Kendini şeyh olarak tanıtan bir zat o mertebeye gelene kadar şehvet duygusunu ve nefsini katlederek yok etmesi gerekirken, o hep içinde büyütmüş de büyütmüş... Sahte şeyh olduğundan bu aşamayı tolerans ile geçtiğini varsayalım o kız çocuğu senin torunun yaşında be adam! Bundan bile utanmadın mı hiç?

***

Yıllarca siyasilerin dillerinde olan idam meselesi bu yaşananların ardından faaliyet olarak karşımıza çıkması elzemdir. Bu konu ile ilgili ilk çağrı Sayın Devlet Bahçeli tarafından yapıldı yerinde ve doğru bir çağrıydı. Bir kesim tarafından bu çağrı faşistçe bulundu ama Devlet Bey’in bu talebini faşistçe bulanlar, bir kadına tecavüz edildiğinde ya da bir kadının öldürülmesinden sonra tüm sosyal medya hesaplarında kadın hakları savunuculuğuna soyunmuyorlar mı? Çağrı karşılık bulsun meclis tarafından çıkan bir yasa ile bunlar gibi şeref yoksunlarına gerekli ceza adalet tarafından verilmesinin yolu açılsın.

Bu sahte şeyhin de bunun gibi sahte adamlarında işledikleri suçların cezası idam olmalıdır. Ve cennet vatanımıza ihanet edenler de bu cezadan nasiplerini almalıdırlar.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.