1. HABERLER

  2. KONYANINSESİ

  3. Yatırımcı Rehberi (8)
Yatırımcı Rehberi (8)

Yatırımcı Rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,12-8,94-13,18
ABD Dolar BYF396,901,047,68
Acıpayam Selüloz2,49-6,39-6,04
Adana Çimento (A)6,86-3,5214,33
Adana Çimento (B)4,75-2,0612,56
Adana Çimento (C)1,24-6,7747,62
Adel Kalemcilik16,35-4,05-0,67
Adese Alışveriş Ticaret2,22-3,9011,56
Afyon Çimento6,64-7,52-14,65
Ak Enerji0,85-7,61-6,59
Akbank9,16-4,88-3,01
Akçansa9,95-5,15-2,80
Akdenız Güvenlık Hız.3,66-11,59-38,28
Akfen GMYO2,10-0,94-12,86
Akın Tekstil9,64-6,68-31,68
Akiş GMYO3,30-1,795,43
Akmerkez GMYO18,80-3,79-8,11
Aksa15,55-4,3729,76
Aksa Enerji4,13-8,220,00
Aksigorta3,95-0,7530,24
Aksu Enerji7,69-11,9145,11
Akyürek Pazarlama0,170,00-34,62
Alarko Carrıer54,85-1,44-9,41
Alarko GMYO47,22-3,00-7,14
Alarko Holding6,20-7,05-14,60
Albaraka PY Batışehir GMYF1.128,700,092,13
Albaraka PY Dükkan GMYF1.063,700,092,14
Albaraka PY One Tower GMYF1.077,900,092,13
Albaraka Türk1,653,719,74
Alcatel Lucent Teletaş6,82-9,79-14,54
Alkim Kağıt4,66-4,70-8,63
Alkim Kimya22,84-1,13-8,64
Altınyağ0,84-8,70-29,77
Altınyunus Çeşme5,102,620,99
Anadolu Cam3,25-0,9123,57
Anadolu Efes26,72-1,7610,41
Anadolu Grubu Holding21,38-6,64-9,79
Anadolu Hayat Emek.7,700,00-1,49
Anadolu Isuzu11,14-17,1122,42
Anadolu Sigorta4,19-2,3339,15
Anel Elektrik2,81-7,87-25,46
Anel Telekom0,46-2,13-8,00
Arçelik16,77-7,45-19,26
Arena Bilgisayar4,281,181,18
Armada Bilgisayar6,172,32-9,00
Arsan Tekstil2,00-12,2814,29
Artı Yatırım Holding2,06-9,65119,15
Aselsan26,56-7,00-16,48
Aslan Çimento34,96-7,07-8,48
Ata GMYO4,105,40-14,41
Atakule GMYO1,78-8,72-13,17
Atlantik Petrol Ürünleri1,26-4,55-9,35
Atlantis Yatırım Holding0,8312,1669,39
Atlas Yat. Ort.1,07-0,939,18
AvivaSA Emeklilik Hayat17,800,230,55
Avrasya GMYO1,44-5,26-8,86
Avrasya Petrol ve Tur.1,47-4,55-12,50
Avrupa Yatırım Holding1,90-12,043,83
Ayen Enerji5,17-16,217,04
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,80-2,175,88
Aygaz14,03-2,03-3,21
Bagfaş8,70-7,15-17,14
Bak Ambalaj6,80-3,1332,30
Balatacılar Balatacılık0,50-1,96-10,71
Bantaş Ambalaj3,0927,69-24,45
Banvit14,92-2,80-30,35
Baştaş Başkent Çimento2,65-1,497,72
Batı Çimento6,81-9,56-31,07
Batısöke Çimento1,44-8,86-19,10
Bera Holding2,58-4,44-16,77
Berkosan Yalıtım2,15-5,70-3,59
Beşiktaş Futbol Yat.3,661,39-10,51
Beyaz Filo70,00-30,00-5,34
Bilici Yatırım2,04-12,4529,94
Bim Mağazalar70,40-0,85-9,86
Bimeks0,21-8,70-25,00
Birko Mensucat0,37-2,63-9,76
Birlik Mensucat1,35-10,00-4,26
Bizim Mağazaları7,39-8,20-4,03
Bizim Portföy Altın BYF163,102,0010,88
Bolu Çimento6,47-2,7120,26
Bomonti Elektrik0,92-1,08-14,81
Borusan Mannesmann12,55-2,946,90
Borusan Yat. Paz.38,92-3,90-11,55
Bosch Fren Sistemleri163,70-7,77-10,63
Bossa7,40-52,5082,72
Boyner Perakende Yat.8,24-5,40-10,24
Brisa6,75-4,66-7,15
Burçelik3,48-9,37-9,61
Burçelik Vana1,63-7,39-6,86
Bursa Çimento5,24-5,07-0,19
Carrefoursa4,88-7,92-12,54
Coca Cola İçecek35,66-1,164,21
Componenta Dökümcülük11,31-2,082,82
Cosmos Yat. Holding1,15-2,54-1,71
Credıtwest Faktorıng1,440,005,88
Çelebi36,80-3,16-0,49
Çelik Halat8,31-5,68114,18
Çemaş Döküm1,73-16,02-6,49
Çemtaş4,795,5117,40
Çimbeton35,90-4,16-2,76
Çimentaş10,92-7,06-5,78
Çimsa13,12-3,67-0,57
Çuhadaroğlu Metal2,50-6,02-14,68
Dagi Giyim1,71-11,86-24,67
Dagi Yatırım Holding1,34-6,29-6,29
Dardanel1,55-3,13-20,51
Datagate Bilgisayar9,09-16,22-13,18
Demısaş Döküm2,30-15,4425,68
Denge Holding3,29-3,2473,89
Deniz GMYO3,00-4,7611,11
Denizbank6,98-3,7290,19
Denizli Cam11,83-3,66-0,34
Derimod10,30-12,1237,15
Desa Deri1,05-1,873,96
Despec Bilgisayar3,07-8,36-14,48
Deva Holding4,16-12,24-5,02
Diriteks Diriliş Tekstil0,92-9,80-21,37
Ditaş Doğan6,75-6,3811,20
DJ İstanbul 20 HY BYF36,98-4,64-6,31
DO-CO257,800,6222,65
Doğan Burda3,554,416,93
Doğan Gazetecilik5,0429,5682,61
Doğan Holding1,17-17,6134,48
Doğtaş Kelebek Mobilya2,96-6,92-18,68
Doğusan2,43-1,2266,44
Doğuş GMYO2,79-11,99-13,89
Doğuş Otomotiv7,45-6,52-9,59
Duran Doğan Basım5,20-7,1437,93
Dyo Boya5,98-1,81-21,42
Eczacıbaşı İlaç4,03-8,82-8,62
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,26-4,245,12
Eczacıbaşı Yatırım9,971,32-8,70
Edip Gayrimenkul1,06-9,40-10,17
Ege Endüstri387,400,3120,31
Ege Gübre27,90-7,065,20
Ege Profil9,60-6,34-3,81
Ege Seramik3,71-5,60-19,35
Egeli & Co Tarım Girişim0,62-1,59-10,14
Egeli&Co Enerji Yatırım0,51-3,778,51
Egeli&Co Yatırım Holding0,140,00-30,00
Egeplast7,105,9751,71
Ekiz Kimya0,48-2,04-15,79
Emek Elektrik1,48-4,52-6,92
Eminiş Ambalaj3,69-8,89-20,47
Emlak Konut GMYO2,43-4,33-13,52
Enerjisa Enerji6,83-2,29
Enka İnşaat5,17-8,82-14,26
Erbosan75,35-5,52-9,54
Ereğli Demir Çelik10,831,698,08
Ersu Gıda1,04-5,45-20,61
Escort Teknoloji0,89-9,18-29,37
Esem Spor Giyim0,45-6,2521,62
Etiler Gıda4,25-1,16-9,38
Euro Kapital Yat. Ort.0,98-10,09-13,27
Euro Trend Yat. Ort.0,80-11,11-16,67
Euro Yat. Ort.0,75-9,64-12,79
Euro Yatırım Holding0,786,8527,87
Fenerbahçe Futbol34,52-0,350,64
Finans Por. Banka HY BYF16,37-6,30-7,83
Finans Por. BIST30 HY BYF54,38-4,83-4,96
Finans Portföy Altın BYF16,122,0311,17
Finans Portföy Gümüş BYF14,622,966,02
Flap Kongre Toplantı Hiz.9,40-5,43-31,93
F-M İzmit Piston17,855,8742,47
Fonet Bilgi Teknolojileri4,30-8,90-12,60
Ford Otosan62,202,817,16
Frigo Pak Gıda1,21-3,2027,37
FTSE İst. Bono FBIST BYF267,400,83-0,41
Galatasaray Sportif2,16-10,002,98
Garanti Bankası9,80-8,58-8,58
Garanti Faktoring2,61-5,09-19,94
Garanti Yat. Ort.0,72-5,26-4,00
Gedik Girişim1,23-1,603,36
Gedik Y. Men. Değ.2,651,925,16
Gedik Yatırım Holding1,452,845,07
Gediz Ambalaj7,36-3,921,80
Gentaş1,63-4,12-2,98
Gersan Elektrik4,79-13,691,70
Global Men. Değ.0,59-3,2831,11
Global Yat. Holding3,96-0,259,70
Good-Year3,64-6,43-14,35
Göltaş Çimento57,50-10,78-11,94
Gözde Girişim4,71-6,73-16,78
GSD Denizcilik1,38-10,392,22
GSD Holding0,94-6,9330,56
Gübre Fabrik.3,89-5,12-8,04
Güler Yat. Holding1,79-3,7654,31
Güneş Sigorta1,73-5,464,85
Halk GMYO0,90-1,10-6,25
Halk Sigorta1,39-4,79-14,20
Hatay Tekstil4,64-4,92-6,64
Hedef Girişim1,91-9,91-21,72
Hektaş10,15-8,1445,00
Hürriyet Gzt.1,33-11,92-0,75
ICBC Turkey Bank4,860,836,58
İdealist GMYO2,329,4313,73
İhlas Ev Aletleri0,45-10,00-11,76
İhlas Gayrimenkul1,50-12,79-23,47
İhlas Gazetecilik1,11-12,60-5,93
İhlas Holding0,44-12,00-16,98
İhlas Yayın Holding0,47-7,84-7,84
İndeks Bilgisayar12,50-5,668,70
Info Yatırım1,16-16,55-1,69
İntema28,06-4,6215,28
İpek Doğal Enerji5,06-4,89-5,77

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.