1. HABERLER

  2. KONYANINSESİ

  3. Yatırımcı Rehberi (9)
Yatırımcı Rehberi (9)

Yatırımcı Rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İskenderun Demir Çelik8,110,2553,31
İş Bankası (A)15.900,000,00-6,43
İş Bankası (B)1.346,000,077,65
İş Bankası (C)6,51-3,41-2,54
İş Bankası (Kur.)6.510,00-8,91-15,84
İş Fin.Kir.3,58-3,50140,27
İş Girişim1,9930,0714,37
İş GMYO1,26-5,97-1,86
İş Portföy BIST 30 HY BYF36,62-4,14-3,93
İş Y. Men. Değ.2,06-0,48-3,39
İş Yat. Ort.0,83-1,195,19
İşbir Holding240,00-4,3429,66
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,35-5,41-12,50
İttifak Holding2,783,7319,31
İz Hayvancılık Tarım2,42-2,4227,37
İzmir Demir Çelik2,58-6,52-20,37
İzmir Fırça6,4918,65-29,84
İzocam25,68-5,59-2,87
Jantsa Jant Sanayi30,04-6,36-7,17
Kapital Yat. Holding1,9328,6755,65
Kaplamin4,02-8,642,55
Kardemir (A)3,50-6,6718,64
Kardemir (B)3,46-7,7318,09
Kardemir (D)3,79-2,8218,07
Karel Elektronik7,22-14,5624,27
Karsan Otomotiv1,95-15,9525,00
Karsu Tekstil1,370,00-30,81
Karsusan Su Ürünleri San.6,477,8330,71
Kartonsan270,000,60-2,96
Katmerciler Ekipman10,14-7,31-15,22
Kent Gıda135,10-4,86-1,03
Kerevitaş Gıda95,55-7,86-19,23
Kervansaray Yat. Holding0,54-10,0054,29
Kiler GMYO3,09-10,95-15,57
Kipa Ticaret3,37-11,0830,62
Klimasan Klima7,605,7029,91
Koç Holding14,85-5,59-17,91
Konfrut Gıda18,15-2,9426,92
Konya Çimento232,30-4,68-8,90
Kordsa Teknik Tekstil7,30-6,53-0,57
Koza Altın48,884,0027,96
Koza Madencilik6,09-6,16-5,43
Körfez GMYO1,47-4,55-11,45
Kristal Kola1,72-8,99-4,44
Kron Telekomünikasyon14,05-1,61-24,05
Kuştur Kuşadası Turizm12,005,2620,00
Kuyumcukent Gayrimenkul4,64-0,8511,81
Kütahya Porselen5,62-7,11-21,62
Lider Faktoring4,32-7,89-2,04
Link Bilgisayar11,00-14,06-22,86
Logo Yazılım45,04-4,70-23,34
Lokman Hekim Sağlık6,70-3,608,77
Lüks Kadife4,33-9,98-8,07
Makina Takım1,52-11,11-24,00
Mardin Çimento4,47-3,664,20
Marka Yatırım Holding1,26-6,67-25,44
Marmaris Altınyunus16,30-4,45-14,21
Marshall49,68-5,37-4,09
Martı GMYO1,02-3,77-51,89
Martı Otel0,90-6,25-2,17
Mavi Giyim49,40-6,79-14,83
Mazhar Zorlu Holding6,9026,6172,93
MCT Danışmanlık9,6437,7160,67
Mega Polietilen1,43-7,7425,44
Menderes Tekstil1,03-23,7024,10
Merit Turizm7,00-12,2818,85
Merko Gıda1,20-6,98-9,77
Metal Gayrimenkul1,613,8723,85
Metemtur Otelcilik1,40-9,68-5,41
Metro Holding0,91-8,08-8,08
Metro Petrol ve Tesisleri2,11-9,05-23,27
Migros Ticaret22,00-10,20-20,17
Milpa1,61-13,90-25,46
Mish Dekorasyon0,200,00-16,67
Mistral GMYO6,150,82-16,78
MLP Sağlık18,20-1,41
MMC San. Ve Tic. Yat.1,42-5,332,16
Mondi Tire Kutsan1,59-11,67-12,15
Net Holding2,13-8,97-3,62
Netaş Telekom.13,36-9,12-15,66
Niğbaş Niğde Beton1,35-22,8643,62
Nuh Çimento10,34-2,453,71
Nurol GMYO4,36-3,33-8,21
Odaş Elektrik6,34-4,955,67
Olmuksan-IP4,55-5,80-0,52
Orge Enerji Elektrik8,81-7,56-12,86
Orma Orman Mahsulleri1,152,681,77
Osmanlı Menkul2,82-11,60-10,19
Ostim Endüstriyel Yat1,33-8,90-18,40
Otokar98,00-10,34-18,82
Oyak Yat. Ort.1,04-6,312,97
Oylum Sınai Yatırımlar1,732,981,76
Özak GMYO2,48-6,065,98
Özbal Çelik Boru1,46-7,01-11,52
Özderici GMYO10,08-5,08546,15
Özerden Plastik3,19-14,027,05
Panora GMYO4,704,684,28
Park Elek.Madencilik3,70-10,19-11,27
Parsan14,40-5,2623,08
Pegasus32,08-12,64-5,09
Peker GMYO7,6036,45
Penguen Gıda1,85-7,50-17,04
Pera GMYO0,90-4,262,27
Pergamon Dış Ticaret6,07-8,3158,49
Petkim7,61-4,87-2,06
Petrokent Turizm58,705,7723,63
Pınar Et Ve Un9,85-0,811,76
Pınar Su1,71-3,39-5,00
Pınar Süt12,00-5,21-4,00
Plastikkart2,73-4,88-5,54
Polisan Holding6,00-2,60-31,19
Politeknik Metal40,30-1,5621,02
Prizma Press Matbaacılık1,68-1,183,70
QNB Finans Fin. Kir.4,36-0,9111,79
QNB Finansbank5,59-4,441,64
Ral Yatırım Holding1,195,31-26,99
Ray Sigorta1,38-1,43-23,76
Reysaş GMYO1,31-4,383,15
Reysaş Lojistik0,99-10,81-22,66
Rhea Girişim0,91-10,78-18,75
Rodrigo Tekstil1,41-6,62-52,84
Royal Halı0,86-4,44-5,49
RTA Laboratuvarları2,10-11,02-23,91
Sabancı Holding10,00-3,75-7,42
Safkar Ege Soğutmacılık1,94-11,42
Salix Yatırım Holding4,10-10,87-47,44
Sanel Mühendislik1,57-8,72-8,19
Sanifoam Sünger1,69-6,110,60
Sanko Pazarlama3,903,1715,04
Saray Matbaacılık1,05-9,48-1,87
Sarkuysan3,47-3,075,15
Sasa Polyester11,28-28,83-1,83
Say Reklamcılık1,41-7,84-15,57
Sekuro Plastik13,273,5954,30
Selçuk Ecza Deposu3,52-2,470,51
Selçuk Gıda0,4011,1142,86
Senkron Güvenlik1,36-12,82-26,88
Serve Kırtasiye0,540,00-12,90
Servet GMYO3,53-8,0716,12
Seyitler Kimya8,67-13,21-3,45
Silverline Endüstri2,25-6,252,74
Sinpaş GMYO0,68-6,85-11,69
Soda Sanayii5,04-4,550,00
Sodaş Sodyum Sanayii4,20-2,1023,22
Söktaş1,66-5,680,00
Sönmez Filament4,00-5,21-3,61
Sönmez Pamuklu4,02-4,511,52
Sumaş Suni Tahta4,33-8,84
Şeker Fin. Kir.2,44-3,56-5,06
Şekerbank1,52-6,75-16,94
Şişe Cam4,84-5,472,98
T. Halk Bankası8,82-10,37-18,18
T. Kalkınma Bank.5,31-2,39-4,15
T.S.K.B.1,41-6,620,44
T.Tuborg11,94-2,9318,22
Taç Tarım Ürünleri2,33-6,80-4,12
Tat Gıda5,29-3,993,01
TAV Havalimanları25,083,1216,87
Taze Kuru Gıda7,85-3,56-3,68
Tek-Art Turizm0,88-9,2816,93
Tekfen Holding16,70-2,621,95
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,15-8,19-19,42
Temapol Polimer Plastik3,92-3,92-17,82
TGS Dış Ticaret5,28-1,6845,45
Tofaş Oto. Fab.27,10-0,66-13,00
Torunlar GMYO2,71-7,82-18,62
Trabzon Liman13,70-5,52
Trabzonspor Sportif1,76-9,28-20,00
Trakya Cam4,95-3,327,14
Transtürk Hold.0,50-5,66-18,03
Trend GMYO1,44-0,69
TSKB GMYO0,73-1,350,00
Tuğçelik3,07-9,44-3,46
Tukaş1,84-9,80-17,49
Turcas Petrol2,21-11,24-7,14
Turkcell14,10-4,47-8,91
Tümosan Motor ve Traktör6,87-16,93-9,49
Tüpraş112,70-0,794,49
Türk Hava Yolları18,26-7,1716,38
Türk Prysmian Kablo2,13-6,17-16,14
Türk Telekom6,08-6,46-5,59
Türk Traktör70,80-2,210,44
Türker Proje Gayrimenkul37,60-5,530,11
Ufuk Yatırım2,30-1,71-25,08
Ulaşlar Turizm Yat.1,68-7,18-1,75
Ulusoy Elektrik17,89-2,13-4,13
Ulusoy Un Sanayi2,50-10,71-10,07
Umpaş Holding0,58-4,92-7,94
Uşak Seramik2,07-9,21-15,51
Utopya Turizm4,04-12,17-10,02
Uzertaş Boya1,02-0,97-10,53
Ülker Bisküvi20,66-5,835,03
Ünye Çimento4,74-3,0713,94
Vakıf Fin. Kir.2,02-7,76-2,88
Vakıf GMYO2,49-5,32-4,23
Vakıf Yat. Ort.1,42-5,960,00
Vakıflar Bankası6,14-4,95-9,31
Vakko Tekstil4,47-9,5145,13
Vanet Gıda2,43-10,33-24,06
Verusa Holding26,10-2,9713,87
Verusaturk Girisim2,16-7,69-8,47
Vestel9,38-20,9123,91
Vestel Beyaz Eşya10,58-7,6010,55
Viking Kağıt1,350,0012,50
Yapı Kredi Koray GMYO2,01-12,99-13,36
Yapı ve Kredi Bank.4,26-2,74-1,84
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,25-3,43-9,64
Yataş30,20-6,336,71
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,47-8,7040,03
Yeni Gimat GMYO12,35-0,93-1,22
Yeşil GMYO0,60-11,76-4,76
Yeşil Yapı0,64-11,11-37,25
Yeşil Yatırım Holding17,03-11,396,44
Yibitaş İnşaat Malzeme2.520,40-2,2738,48
Yonga Mobilya1.779,60-2,23644,91
Yünsa6,60-13,1646,67
Zorlu Enerji1,82-10,3415,19

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.