26 Temmuz 2016 Salı
Mardinde hain saldırı: 3 şehit
Hain damat adliyede
TSK yeniden yapılanacak
İrade bölünemez
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yolsuzluk operasyonunda son durum
23 Mart 2012 Cuma 11:23

Yolsuzluk operasyonunda son durum

Konya'da Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği'ne yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 26 kişi, adliyeye sevk edildi. Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele…

Konya'da Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği'ne yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 26 kişi, adliyeye sevk edildi. 
     Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği'nde yolsuzluk ihbarı üzerine 6 aylık takibin ardından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 26 zanlının sorguları tamamlandı. 
     Aralarında birlik başkanının da bulunduğu zanlılar, Konya Numune Hastanesi'ne getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Zanlılar daha sonra adliyeye sevk edildi. 
     Bu arada, zanlıların 500 bin hayvana küpe takılmış gibi göstererek 10 milyon lira haksız kazanç elde ettikleri öne sürüldü. 
     20 Mart Salı günü, Konya kent merkezi, Seydişehir, Kadınhanı, Karapınar, Cihanbeyli, Ereğli, Ilgın ve Altınekin ilçeleri ile Ankara, Çanakkale ve Antalya'da düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanının da aralarında bulunduğu 26 kişi gözaltına alınmıştı. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
RESMİ İLAN
ÖZEL