1. HABERLER

  2. ÖZEL

  3. YÜZLERCE MARKA BU FUARDA
YÜZLERCE MARKA BU FUARDA

YÜZLERCE MARKA BU FUARDA

Konya Gayrimenkul, İnşaat, Kent, Mobilya-Dekorasyon ve İdeal Ev fuarlarına inşaat firmalarının yanı sıra yüzlerce üretici ve tedarikçi firma da stant açarak katılım sağladı.

A+A-

Mehmet Ali Eskipostalcı

Fuarda oyun grup alanlarından, duvar kâğıtlarına, jeneratörden belediye ihtiyaçlarına, cam kapı sistemlerinden mermer ve yangın söndürme sistemlerine kadar pek çok ürün sergilendi.

 Maketler çok beğenildi

İnşaat firmalarına ürettiği maketlerle dikkatleri üzerine çeken Konmaket, fuarda yoğun ilgi gördü. Konmaket Sahibi Ahmet Eskici, “Fuarda kendi maketlerimiz hariç 28 tane maketimiz var. Standımıza ilgi yoğun ve fuara katılım gayet güzel. Seneye biz de daha geniş kapsamlı bir stantla katılım sağlayacağız. Tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

maketler-cok-begenildi.jpg

 Jeneratörlerimizi tanıttık

Enerji sektörünün güçlü markaları arasında yer alan Türkjen Jeneratör de fuar alanındaki standında sergilediği ürünleriyle gövde gösterisi yaptı. Türkjen Jeneratör Genel Müdürü Murat Mısır, “4 gün boyunca süren fuarda jeneratörlerimizi ziyaretçilere tanıttık. Misafirlerimizin standımıza ilgisi güzel oldu” ifadelerini kullandı.

jeneratorlerimizi-tanittik.jpg

 Sektöre katkı sağlayacak

ARS Park Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arslan, fuardaki stantlarında çocuk oyun grupları, açık alan spor aletleri ve kent mobilyalarının tanıtımlarını yaptıklarını belirtti. Arslan, “Fuar geçen seneye göre çok daha iyi. Katılımdan oldukça memnunuz. Bu tür fuarların artması sektöre ciddi katkılar sağlayacak. Fuarın seneye 4 holde açılacağını düşünüyorum” dedi.

sektore-katki-saglayacak.jpg

 

Fuarın ilgi odağı Mercedes

Otomotiv sektörünün lider markaları arasında yer alan Mercedes de standında sergilediği araçlarıyla ilgi odağı oldu. Mercedes Benz-Bayraktarlar Merkon Pazarlama Sorumlusu Nur Işık, “Fuara çöp kamyonu, itfaiye aracı, beton mikser ve actros araçlarımızla katıldık. Özellikle Büyükşehir ve ilçe belediyelerden yoğun ilgi görüyoruz” diye konuştu.

fuarin-ilgi-odagi-mercedes.jpg

Dünya geneli ihracat

Tanıroğulları İnşaat ve Mermer Genel Müdürü Halil Tanır, 4 gün boyunca süren fuarda ürettikleri mermerlerin tanıtımını gerçekleştirdiklerini belirtti. Tanır, “21 yıldır mermer sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Türkiye ve dünyada pek çok noktaya mermer ihraç ediyoruz. Bu yıl da fuardaki yerimizi aldık. Gösterilen ilgi için teşekkür ediyoruz” dedi.

dunya-geneli-ihracat.jpg

Bereketli bir fuar

22 yıldır sektörde faaliyet gösteren Özcan Plastik’in fuara özel sergilediği Kış Bahçesi yoğun ilgi gördü. Özcan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Nazım Özcan, Pakpen’in üretici bayii olduklarını açıkladı. Özcan Plastik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Barış Özcan ise güzel ve bereketli bir fuar geçirdiklerini belirterek, “Katılımın yoğun olması sevindirici” dedi.

bereketli-bir-fuar.jpg

 

Duvar kâğıtları tanıtıldı

DU&KA Duvar Kağıtları Bölge Bayii Bellini İthal Duvar Kağıtları, her yıl katıldığı fuarda duvar kağıdında son moda ürünleri, müteahhit ve vatandaşlara tanıttı. Bellini Duvar Kâğıtları Sahibi Ali Duysak, “Bu yıl ilk defa gerçekleşen gayrimenkul fuarının bizlere de çok büyük katkısı oldu. Fuardan çok memnun olduk. Gelecek yıl daha iyi olacağı kanaatindeyim” dedi.

 

duvar-kagitlari-tanitildi.jpg

 

Beklentilerin üzerinde

HMFA İnşaat-Taahhüt Yetkisi Hasan Kulu, fuarın beklenilenin üzerinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildiğini ifade etti. Kulu, “Fuar beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Vatandaşlarımız 4 gün boyunca standımıza yoğun ilgi gösterdiler” dedi.

 

beklentilerin-uzerinde.jpg

İç Anadolu’da lideriz

Mians Yangın Sistemleri Genel Müdürü İbrahim Sarıoğlu, 16 yıllık mekanik tesisat çalışmalarının ardından 4 senedir yangın sistemleri sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirtti. Sarıoğlu, “Yıllık 16 bin yangın dolabı satışıyla İç Anadolu’da lideriz. Tüm garanti belgelerine sahibiz. Fuar beklediğimizin üzerinde, bu yıla kadar yapılan en iyi fuardayız” dedi.

ic-anadoluda-lideriz.jpg

Misafirlere özel dergi

Arma Grafik-Matbaa, fuara özel açtığı stantta ziyaretçilerden büyük beğeni topladı. Arma Grafik-Matbaa Sahibi Kamil Parmak, “Fuarda ziyaretçilerimize maddi değerden ziyade Manevi değeri büyük bir hediyemiz olsun istedik. Standımız ziyaret eden misafirlerimizin fotoğrafını dergimize kapak yapıp kendilerine hediye ettik. İlgi için teşekkür ederiz” dedi.

misafirlere-ozel-dergi.jpg

Fuara renk kattılar

Park10 Gayrimenkul Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Soğucaklı ve Genel Müdürü Mahmut Aytekin de stantlarını ziyaret eden misafirleriyle yakından ilgilendiler. Soğucaklı, “Fuar ilk olmasına rağmen gayet güzel geçti. Seneye daha yoğun bir katılım olacağını düşünüyorum. KOMÜT ve KONTİMDER de bu yıl fuara ayrı bir renk kattı” dedi.

 

fuara-renk-kattilar.jpg

 

Silahlar tanıtıldı

Beyşehir Belediyesi de fuara özel açtığı standında ilçede üretimi yapılan ürünlerin tanıtımını gerçekleştirdi. Yer altı çöp konteyneri, evde bakım hizmetleri aracı, kamelya ve banklarıyla dikkatleri üzerine çeken Beyşehir Belediyesi, yine fuara özel hazırlanan üniformaları temsili askerleriyle yüzde yüz yerli üretim silahları vatandaşlarla buluşturdu.

silahlar-tanitildi.jpg

 

Güzel dönüşler aldık

4 gün boyunca açık olan fuarda inşaat firmaları son projelerini görücüye çıkardılar. Sanat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Eskici, fuarın beklentilerini karşıladığını söyledi. Eskici, “Fuardaki standımızda son projelerimizi tanıttık. Ziyaretçilerden oldukça güzel geri dönüşler aldık. Standımıza ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

guzel-donusler-aldik-(1).jpg

Katılımdan memnunuz

Yoğun bir fuarı geride bıraktıklarını belirten Mehmet Eryılmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eryılmaz, “Fuarı çok yoğun geçirdik. Katılımdan son derece memnunuz. İnanıyorum ki fuar seneye 6 holde de dolu dolu geçecek ve tarım fuarını yakalayacak. Biz de seneye daha geniş kapsamlı bir stantla katılacağız” diye konuştu.

katilimdan-memnunuz.jpg

Bayram havasında fuar

Bu yıl bayram havasında bir fuar geçirdiklerini ifade eden Beğen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Demirci, “Fuarımız bayram havasında, oldukça bereketli bir şekilde geçti. Bu fuarda yatırımcılar, tasarımcılar ve müteahhitler hep bir aradaydı. Fuar sonrası için de olumlu görüşler yaptık. İnşallah bu görüşlerimizin yansıması da güzel olacak” ifadelerini kullandı.

 

 

bayram-havasinda-fuar-001.jpg

Fuar patlama yaptı

İnşaat fuarının bu yıl patlama yaptığını aktaran Adem Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Bulut, “İnşaat fuarı bu yıl dolu dolu geçti. Yoğun katılımla patlama yaptı. Bundan sonraki fuarların da yoğun geçeceğini düşünüyorum. Biz de seneye daha geniş kapsamlı katılım sağlayacağız. Amacımız şehrimize katkı sağlamak. Herkese teşekkür ederiz” dedi.

fuar-patlama-yapti.jpg

Şehrimize örnek oldu

Fuardaki yoğunluğun sevindirici olduğundan bahseden KOMÜT Başkanı ve Şaban Topal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Topal, “Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Ticaret Odası, KOMÜT ve KONTİMDER öncülüğünde organize edilen bu fuar şehrimize örnek oldu. Fuarımız hareketli ve bereketli geçti. Emek veren herkese sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

sehrimize-ornek-oldu.jpg

Yeni projelerimizi tanıttık

Ali Dilek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dilek, inşaat fuarına ilk kez katıldıklarını söyleyerek, stantlarının yoğun ilgi gördüğünü ifade etti. 4 gün boyunca farklı illerden gelen misafirlere ev sahipliği yaptıklarını vurgulayan Dilek, “Fuarda yeni projelerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Vatandaşlarımızın ilgisi gayet güzeldi” diye konuştu.

yeni-projeler-tanitildi.jpg

Fuardaki ilk yılımız

Fuarda beklenilenin ötesinde bir ilgi gördüklerini vurgulayan Saltanat İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çetin, “Fuardaki ilk yılımız olmasına rağmen ilgi oldukça yoğundu. Markamızı üst sıralara çıkarmak için biz de fuara katıldık. Seneye şu anki standımızın 3-4 katı büyüklüğünde bir stantla katılmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

fuardaki-ilk-yilimiz.jpg

Zermeram’a yoğun ilgi

Konya Gayrimenkul, İnşaat, Kent, Mobilya-Dekorasyon ve İdeal Ev fuarının ilgi gören bir diğer standı ise İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Seha Yapı’nın gözde projesi Zermeram oldu. Zermeram’ın standında vatandaşlar projeyi detaylı bir şekilde inceleme fırsatı buldu.

 zermerama-yogun-ilgi.jpg

Sektör hareketlenecek

Asacar Gayrimenkul ve İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Acar, fuarın sektöre hareketlilik getireceğini ifade etti. Acar, “Fuar yoğun bir ilgi gördü. Bu tür fuarların şehrimizde düzenlenmesi Konya’da sektörün gücünü ve pazarının iyi olduğunu gösteriyor. Bizlerin tanıtımı ve pazarımıza katkı yapması açısından bu fuar güzel ve anlamlı oldu” dedi.

sektor-hareketlenecek.jpg

Yeni projeler tanıtıldı

Türkiye’de çok özel konutlara imza atan Somuncu Grup, Konya Gayrimenkul Fuarı’nda yeni projelerini ziyaretçilere tanıttı. Lansmana özel fiyatlar sunan firmaya ilgi oldukça fazlaydı. Somuncu Grup Yetkilisi Hamdi Ekici, “Bu yıl ilk defa gerçekleşen gayrimenkul fuarına ilgi oldukça fazlaydı. Standımıza ve projelerimize olan ilgiden çok memnun kaldık” diye konuştu. 

 

yeni-projeler-tanitildi-002.jpg

Katılımcılara teşekkür

Metal sektörünün başarılı firmaları arasında yer alan Işık Metal de fuara katılarak ürünlerini sergileme fırsatı buldu. Işık Metal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Işık, fuarı dolu dolu geçirdiklerini dile getirdi. Işık Metal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emin Işık ise, fuardaki ilgiden memnun olduklarını ifade ederek, katılımcılara teşekkür etti.

katilimcilara-tesekkur.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.