29 Mart 2015 Pazar
Aç kalmak yağ yaktırmaz!
Bugatti hızında eğlendirecek!
Sürpriz trafik cezalarına son
Benzine bir zam daha!
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ZANAPADER resmen kuruldu
21 Aralık 2011 Çarşamba 11:28

''ZANAPADER'' resmen kuruldu

Konya Halkapınarlılar tarafından, Zanapa ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ''ZANAPADER'' İstanbul'da resmen kuruldu.

Konya Halkapınarlılar tarafından, Zanapa ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ''ZANAPADER'' İstanbul'da resmen kuruldu. 
     ZANAPADER Kurucu Başkanı Ali İçöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''İstanbul ve çevre illerde yaşayan Konya Halkapınarlılar, eski adımızla Zanapalılar olarak, birlik beraberlik ve dayanışma amacıyla ZANAPADER'i kurduk'' dedi. 
     ''Zanapalılara ve Zanapa'ya ne yapabiliriz-'' düşüncesiyle yola çıktıklarını ifade eden İçöz, ''En önemli amacımız Halkapınarlılar ve köylüleri arasında birlik ve beraberliğimizi sağlamak, birbirimizin ölüsünden, dirisinden, düğününden, haberdar olmak. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize burs sağlamak, darda olanın darına yetişmek, mutlu olanın mutluluğuna ortak olmak amacındayız'' diye konuştu. 
     İçöz, sözlerini, ''ZANAPADER'in, remi kuruluşunu yaptık, program ve projelerimizle ilgili çalışmalarımız devam ediyor, yılbaşından sonra üye kayıtlarımız da başlayacak. Tüm Halkapınarlı, Dereyüzlü hemşehrilerimizi derneğimize üye olmaya, destek olmaya davet ediyorum'' çağrısıyla tamamladı. 

YORUMLAR
güzel
ahmet ertetik
bu dernegi kuran ve kurulmasında yardımcı olanların hepsinden allah rz olsun allah işinizi ras getirsin zanapalı olarak gurur duyuyoruz
03 Mayıs 2012 Perşembe 15:04
78.161.201.209
ÜYE İŞLEMLERİ
RESMİ İLAN
Konya Evden eve