Alışveriş tutkunlarına üzücü haber: O site kapanıyor!

Alışveriş tutkunlarına üzücü haber: O site kapanıyor!
Boyner Grup çatısı altında 2011 yılında kurulan online alışveriş platformu Morhipo, kapanma kararı aldı. Kullanıcılarına gönderdiği mesajlarda kapanacağı tarihi de açıkladı. Peki, Morhipo neden kapatılıyor, ne zaman kapanıyor? İşte detaylar...

Yerli çevrim içi alışveriş platformu Morhipo, 2011 yılında Boyner Holding çatısı altında kurulmuş, 2020’de ise Boyner Büyük Mağazacılık ile birleşmişti. Ülkemizde oldukça popüler olan dev platform, kıyafetten elektroniğe kadar birçok kategoride kullanıcılarına çevrim içi alışveriş imkânı sunuyordu. Üç yıl önce Boyner Mağazacılık ile birleşen Morhipo’nun kapatılacağı duyuruldu. Böylece Morhipo’nun 12 yıllık e-ticaret hizmeti de sonlandırılmış olacak.

MORHİPO NEDEN KAPANIYOR?

Boyner Grup tarafından müşterilere gönderilen bilgilendirmeye göre Morhipo.com sitesi 17 Ekim tarihinde kapatılacak. Müşteriler otomatik olarak Boyner’in kendi alışveriş sitesine (boyner.com.tr) yönlendirilecek. Bu hamleyle Boyner'in tüm e-ticaret faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamayı hedeflediği düşünülüyor.