49 Bin TL Maaş! Personel Alımı Başladı!

49 Bin TL Maaş! Personel Alımı Başladı!
 Muhabir
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı en az 60 KPSS puan ile personel alımı yapacağını ilan etti. Tüm kadrolar için başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak toplayacak. İşte detaylar...

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Merkez ve Taşra Teşkilatlarında görevlendirmek üzere 68 personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuruları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden toplayacağını belirten kurum, adaylardan en az 60 KPSS puan şartı arıyor. Ayrıca TPAO en düşük 20.315,00 TL, en yüksek 49.774,90 TL maaş ödemesi yapacağını ifade etti. İşte TPAO 2023 personel alımına ilişkin merak edilen detaylar…..

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı personel alımı başvuruları 9 Ekim 2023 tarihinde başlayıp 13 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek.

Adaylar Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi iskur.gov.tr üzerinden başvurularını online olarak gerçekleştirecek.

İŞKUR ÜZERİNDEN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

TPAO personel alımı için başvuruda bulunmak için öncelikle İŞKUR açık iş ilanları sayfası esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx giriş yapın. Karşınıza çıkan arama kutucuğuna "TPAO" yazarak ara butonuna tıklayın. Akabinde kaşınıza kuruma ilişkin ilanlar listelenecektir.

Başvuru şartlarını taşıdığınız ilana girin ve E-Devlet şifresi ile giriş yaparak başvurunuzu tamamlayın.

0x0-49-bin-tl-maas-veriyor-tpao-kpss-60-puan-ile-personel-alimina-basladi-basvuru-sartlari-ve-ekrani-1696825435770.jpg

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ...