Başkan Kılca’dan ‘1 Mayıs’ Mesajı!

Başkan Kılca’dan ‘1 Mayıs’ Mesajı!
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

İşçi ve emekçilerin özverili çalışmalarıyla ülkemizin daha da geliştiğine vurgu yapan Başkan Hasan Kılca; “Alın teri akıtılarak verilen gayrete ve hizmete paha biçilemez. Büyük bir medeniyetin dayanışma kültürünü yüzyıllardır yaşatan ecdadınmirasçıları olarak bizler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işçilerimizin ve emekçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ülkemizin en değerli sermayesinin emek olduğuna vurgu yapan Başkan Hasan Kılca’nın mesajı şu şekilde:

“Biz, gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışanlarımızın ve emekçilerimizin önem ile değerinin farkında olarak her zaman kahramanlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü vesilesiyle işçilerimizin ve emekçilerimizin alın terinin ne kadar kutsal olduğu bir kez anlaşılıyor. Üretimin her aşamasında bir fiil olarak aktif bir şekilde çalışan işçi ve emekçilerimiz, ülkemizin büyümesi ve kalkınmasına büyük katkılar sunuyor. Bizler bize düşen sorumluluk bilinci ile alın terinin önemini, kutsallığını bilen ve yüzyıllardır yaşatan ecdadınmirasçıları olarak emekçi kardeşlerimizin yanında olduğumuzu vurgulamak istiyorum. Emek ve alın teriyle ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan tüm kardeşlerimizin yaşam koşullarını iyileştirmek adına gayret ediyor ve yerel yönetimler olarak buna yönelik adımlar atıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Mayıs’ın ülkemiz ve tüm dünyada toplumsal birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da pekişmesine katkı sunmasına, sağduyunun güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Tüm işçi ve emekçilerimizin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü yürekten kutluyorum.”

Kaynak:Haber Merkezi