Konya'daki o belediye personele turnuva düzenledi!

Konya'daki o belediye personele turnuva düzenledi!
Karatay Belediyesi, sportif alanda hayata geçirdiği projelerinin yanı sıra belediye bünyesinde personelin hem eğitimi, kişisel gelişimi ve sosyalleşmesi adına da birçok organizasyon organize ediyor.

Karatay Belediyesi tarafından, çalışanlar arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu destekleyip geliştirmek için amacıyla düzenlenen “Birimler Arası Futbol Turnuvası” başladı.

Belediye bünyesindeki birimlerin personelinden oluşan 14 takımın mücadele ettiği ve yedeklerle birlikte 196 personelin yer aldığı turnuva, A ve B olmak üzere 2 grupta yapılıyor.

13 Kasım’a kadar devam edecek turnuvada şu ana kadar 9 karşılaşma tamamlanırken; grup maçları, çeyrek ve yarı final karşılaşmalarının ardından turnuvada finale çıkacak iki takım, şampiyonluk için ter dökecek.

birimler-arasi-futbol-turnuvasi-basladi-1-jpg-1500.jpg

PERSONELDEN BAŞKAN HASAN KILCA’YA TEŞEKKÜR

Bir hayli çekişmeli ve heyecanlı geçen organizasyona katılan belediye personeli, turnuvayı düzenleyen Karatay Belediyesi’ne ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ederek, etkinliğin kendileri için oldukça faydalı olduğuna vurgu yaptılar.

PERSONELİMİZ ARASINDAKİ DOSTLUK, BİRLİK VE KAYNAŞMA DAHA DA PEKİŞİYOR

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, personel arasında dostluk, birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla turnuvayı düzenlediklerini ifade etti.

Organizasyonda mücadele eden bütün takımlara ve çalışma arkadaşlarına başarı dileyen Başkan Hasan Kılca; “Futbol turnuvasını özelikle birimlerimiz arasındaki dostluğu, birliği, kaynaşma ve dayanışmayı daha da pekiştirmek amacıyla düzenledik. Organizasyonun en güzel yanı tüm çalışanlarımızı bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmesi oldu. Bu vesileyle turnuvaya katılan takımlara başarılar diliyor, bu güzel tablo için bütün çalışma arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

-Buse Aşcı

Kaynak:Konya'nın Sesi