Çelik Motorlu Araçlar Konyalılarla buluştu

Çelik Motorlu Araçlar Konyalılarla buluştu
1980 yılından bugüne geçmişten gelen tecrübe ve güven anlayışı ile müşterilerine; bakım onarım, filo kiralama, hasar servisi, sigorta, satış ve satış sonrası servis hizmeti veren Çelik Motorlu Araçlar, her fırsatta müşterileri ile buluşmaya devam ediyor.

1980 yılından bugüne geçmişten gelen tecrübe ve güven anlayışı ile müşterilerine; bakım onarım, filo kiralama, hasar servisi, sigorta, satış ve satış sonrası servis hizmeti veren Çelik Motorlu Araçlar, her fırsatta müşterileri ile buluşmaya devam ediyor. Çelik Motorlu Araçlar M1 Konya AVM’de Renault ve Dacıa araçları vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar araçlar hakkında satış danışmanlarından bilgi alırken araçları da yakından incelemeyi ihmal etmedi. Çelik Motorlu Araçlar Satış Danışmanı Okan Karasipahi, “Çelik Motorlu Araçlar, Dacia ve Renault Satış ve Servis hizmetlerinde, müşterilerine avantajlı alternatif çözümler sunan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, tecrübesini ve geleneğini, kurumsallık ile yoğurabilmiş, profesyonel yönetimi ve eğitimli personeli ile hedeflerine koşan bir şirkettir. Bu kapsamda her fırsatta müşterilerimiz ile buluşmaya gayret ediyoruz. M1 Konya AVM de Yeni Renault Austral, Renault Captur, Yeni Dacia Spring, Yeni Dacıa Duster modellerimizi Konyalılar ile buluşturduk. Araçlarımıza ve markamıza olan ilgi bizleri memnun etti” şeklinde konuştu.

whatsapp-image-2023-10-07-at-18-51-45.jpeg
‘DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR’
Renault’nun C-SUV segmentindeki yeni modeli Austral’ın sportif versiyonu ve hybrid motoruyla satışa çıktığı ilk günden itibaren dikkatleri çekmeyi başardığını ifade eden Karasipahi, “ Yeni Renault Austral, özellikleri ve tasarımıyla segmentinde öne çıkabilecek bir otomobil. SUV gövde tipinin ve C segmentinin hybrid modelleri arasına giren Austral, araca cesur bir hava kazandıran ön ızgaraya sahip. LED Pure Vision ön farlar ve siyah tavan ise aracın tasarımındaki imzalar arasında yer alıyor. Yeni Austral’daki 160 BG 12V Mild Hybrid motor seçeneği, farklı bir sürüş deneyimi vadediyor. Araçtaki Mild Hybrid teknolojisi; hafif alüminyum motor bloğunu, 12 V lityum iyon aküyü ve direkt enjeksiyonlu 4 silindirli 1.3 litre turbo benzinli motoru içeriyor. Aküden gelen enerjiyle ek tork gücü sağlayan motor, sürücünün dinamik bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlıyor. Austral Techno Esprit Alpine’de 20 adet gelişmiş sürüş destek sistemi bulunuyor. Park yardımı ve güvenlik sistemlerini de içeren bu sürüş destek sistemleri ile daha kontrollü bir sürüş deneyimi mümkün oluyor. Buna ek olarak araç, 4 farklı sürüş modu ile kişiselleştirilmiş sürüş deneyimi yaşatıyor. Yine yeni Captur da tasarımı ve şıklığı ile ön planda ” ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2023-10-07-at-18-51-43.jpeg

DACIA İLE ELEKTRİKLİ YAŞAM TARZI
Enerji ve paradan tasarruf, konforlu sürüş ve çok daha fazlasının yeni Dacia Spring'de bir arada olduğunu belirten Karasipahi, “ Yeni Dacia Spring elektrikli sürüşe geçmeniz tasarruf etmenizi sağlar. Elektrikli aracı şarj etmek yakıt satın almaya kıyasla daha ucuzdur. Elektrikli araç motoru, içten yanmalı motora kıyasla daha az karmaşık olduğu için bakımı daha ucuzdur. 48 kW motoru ve 26,8 kWh batarya, kanıtlanmış Renault Grup deneyiminin ürünüdür. Yeni Dacia Spring’in motoru ve bataryası ile beraber ağırlığı 1 tonun altındadır ve anında ürettiği tork sayesinde optimum sürüş performansı sağlar. Dacia Spring'in bataryası 8 yıl veya 120.000 km garantilidir. Minimum yüzde 75 şarj kapasitesi garanti edilir. Dacia batarya geri dönüşüm hedefine bağlıdır, örneğin eski bataryalar enerji depolama için kullanılır” dedi. Karasipahi yeni Dacia Duster da teknik özellikleri dikkatleri üzerine çektiğini belirtti.

whatsapp-image-2023-10-07-at-18-51-44-1.jpeg