Medova Hastanesi 8. Yılını kutladı

Medova Hastanesi 8. Yılını kutladı
2016 yılından bugüne hizmet veren Medova Hastanesi 8. Yılını kutladı.

Konu hakkında basın açıklaması yapan Medova Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Seçkin Olcay, “Konya Selçukluda 2013 yılında büyük heyecanla attığımız temelin ardından özverilerle tamamladığımız, sadece Konya’nın değil Türkiye’nin en modern ve donanımlı özel hastanelerinden biri olan Medova Hastanesini 2016 yılının Mayıs ayı sonunda vatandaşlarımızın hizmetine açmıştık.

27 bin 100 metre kare kapalı alanı, modern mimarisi, açık otoparkı ve ulaşılabilir konumu ile hasta kabulüne başladığımız günden bu yana sağlık alanında tercih edilen olmaktan gurur duyuyoruz.

whatsapp-image-2024-06-06-at-12-00-06.jpeg

Toplamda 60 yatak kapasitesine sahip Yenidoğan, Koroner, Kardiyovasküler Cerrahi ve Genel Yoğunbakım ünitelerinin yanı sıra, yüksek standartlara sahip 111 servis yatağıyla birlikte 171 yatak kapasitesine sahip olan hastanemiz, nöronavigasyon teknolojisine sahip Beyin ve Omurilik Cerrahisi, Excimer ve Lasik lazer teknolojileri ile birlikte vitrektomi ameliyatlarının yapılabildiği Göz, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek, yüksek teknolojili Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Obezite Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Dermatoloji ve Estetik Merkezleriyle yalnızca Konya halkına değil, çevre illerden gelen hastalara da hizmet vermektedir.

Geçtiğimiz sekiz yılda sürekli hedeflerini büyüten, kadrosunu geliştiren Medova Hastanesi bugün 71 hekim ve 500’ü aşkın personeliyle 33 branşta uluslararası kalite standartlarında, etik değerlere riayet ederek hizmetini sürdürmektedir.

whatsapp-image-2024-06-06-at-12-00-05-1.jpeg

Hasta kabulüne başladığı günden bu yana “Önce sağlık” diyen, etik değerlere önem veren Medova Hastanesi, Konya ve civarında sağladığı yüksek güven ve itibarla sağlık alanında yatırımlarını sürdürmeye devam edecektir.

Medova Hastanesi insan sağlığını bir bütün olarak görmekte, bunun için de çevreye duyarlı yatırımlar yapmayı sürdürmektedir. Hastanemiz, kullandığı tüm enerjiyi yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamak üzere önce 2023 yılında Aksaray yolu üzerinde 3.800 kva’lık bir güneş santrali yatırımını devreye almış, 2024 başında da 400 kva’lık ek bir yatırımla enerji anlamında kendi kendine yeten bir kurum haline gelmiştir.

Bugün geldiğimiz noktada, Medova Hastanesi olarak sektördeki yenilikçi çözümlerimiz ve hasta odaklı hizmet anlayışımızla tanınıyoruz. Amacımız, hastalarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, sürdürülebilir büyümeyi ve gelişimi sağlamaktır.

whatsapp-image-2024-06-06-at-12-00-05.jpeg

Bu başarılarımızı kutlarken, bu yolculukta bize inanan ve destekleyen herkese teşekkür etmek istiyoruz. Hekimlerimiz ve çalışanlarımızın özverisi, hastalarımızın güveni sayesinde bu noktaya geldik. Hep birlikte daha nice yıllara, yeni başarılara ve büyük hedeflere ulaşmayı umuyoruz.

Önümüzdeki dönemde de yenilikçi projelerimiz ve hizmetlerimizle sizlere en iyiyi sunmaya devam edeceğiz. Sekizinci yılımızı kutlarken, tüm paydaşlarımızla birlikte daha büyük başarılara imza atmayı dört gözle bekliyoruz.

Bize inandığınız ve bu yolculukta yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak:Haber Merkezi