Selçuklu Analiz Koleji Sinan Yağmur’u ağırladı

Selçuklu Analiz Koleji Sinan Yağmur’u ağırladı
Selçuklu Analiz Koleji Anadolu Lisesi, Eğitimci Yazar Sinan Yağmur’u okul konferans salonunda öğrencileriyle buluşturdu.

Eğitimci-Yazar Sinan Yağmur, Selçuklu Analiz Koleji okul konferans salonunda yaptığı söyleşinde söyleşi gerçekleştirdi.

Yağmur şu sözlere yer verdi. “Bir babanın erdemi çocuklarının sevgisidir. Doğumumuzu heyecanla bekleyen, dünyaya gelişimizle birlikte büyük sorumluluklar yüklenen ve bu durumdan da hiçbir zaman şikâyetçi olmayan annelerimizin ve babalarımızın bizim için yaptığı tüm fedakârlıklarda tek istekleri; hiç şüphesiz, mutluluğumuz ve hayata karşı zaferlerimizdir.

Babalarımızın bizler için yaptığı fedakârlıklar anlatmakla bitmez, bu nedenle onları fırsat bulduğumuz her zaman ve her yerde kucaklamalıyız, Annemize, babamıza veya yakınlarımıza sevgimizi göstermek için onlara “özel günler”in gelmesini beklememeliyiz. Babalarımızın üzerimizde hiç bitmeyen bir sevgisi ve sorumluluğu vardır; bizi saran, koruyan, kollayan… Çocukların gözünde balar bambaşkadır, bir efsanedir. Bunu hiç unutmamalıyız. İçimizde sakladığımız, bazen de bastırdığımız duygularımızı zaman geçmeden göstermeliyiz. Gözlerinin içine bakıp, gülümseyerek, onların kıymetini, büyüklüğünü onlara hayattayken hissettirmeliyiz. Sonuç olarak, sevdiklerimiz bizler için çok değerliler. Bizde sevgimizi onlara gösterelim, hadi bir adım atalım ve annemize babamıza sarılarak ellerini öpelim
İçimizde sakladığımız, bazen de bastırdığımız duygularımızı zaman geçmeden göstermeliyiz.

Gözlerinin içine bakı, gülümseyerek, onların kıymetini, büyüklüğünü onlara hayattayken hissettirmeliyiz. Sonuç olarak, sevdiklerimiz bizler için çok değerliler. Bizde sevgimizi onlara gösterelim, hadi bir adım atalım ve annemize babamıza sarılarak ellerini öpelim.”

Selçuklu Analiz Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Derya Emre, “Yazdığı kitaplarla ülke genelinde başarılı yazarlar arasında yer alan Eğitimci-Yazar Sinan Yağmur’u okulumuzda görmekten ve öğrencilerimizle birlikte olmasından dolayı çok mutlu olduk" dedi.

Söyleşinin ardından Eğitimci-Yazar Sinan Yağmur, “Babalarda ağlar” isimli kitabını öğrencilere imzaladı.

Kaynak:Haber Merkezi