Konyaspor'da Başkan Korkmaz'dan Ömerovic'e eleştiri

Konyaspor'da Başkan Korkmaz'dan Ömerovic'e eleştiri
 Muhabir
Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz, Alanyaspor maçındaki kötü futbol ve Fahrudim Ömerovic ile yola devam edip etmeme noktasında görüşlerini açıkladı.

Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz, Alanyaspor maçındaki kötü futbol ve Fahrudim Ömerovic ile yola devam edip etmeme noktasında görüşlerini açıkladı

Başkan Korkmaz’ın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

Tepkilerden sonra oyuncular hata yapmaktan ve risk almaktan korktular. Protestolardan sonra topa bile gelemediler. Umarım hepimiz için ders olur, futbolculara da şok olmuştur. İnşallah bir daha böyle bir durum olmaz.

İkinci yarıda ben de oyuncu değişikliği bekliyordum. Alanyaspor 60-75 ile arası çok gol yiyordu. Analiz yapılmış, buraya kadar 0-0 ile gidip sonra hamlelerle daha güçlü oyuna dönmekti. Ancak protestolar oldu. Devre arasında yöneticileri gönderip futbolcular çıkarken yüreklendirme ve takılmaları için gönderdik. Tepkilere tepki olarak yedek kulübesinde çıkmamıştır hocamız. Doğru değil ama oldu.

Konyaspor’un hocasız kaldığı dönemde hoca bulamadık. Disiplin içinde bir antrenman modeli olan, bir oyun disiplini olan bir sistemin Konyaspor’a yararlı olacağını düşündük. 19. sırada uzun bir süre kaldık. O süreçten de bizi çıkartan müthiş bir oyun değil. Oyun biraz da göreceli.

Hocayla devam edip etmemeyi hiç düşünmedim. Kafamda bile kurgulamadım. Tek odaklandığımız konu önümüzdeki maç. Bir sonraki yıla dair kafamda hiçbir şey yok. Hocayla devam edip edeceğimi bilmiyorum. Neden bunu şimdi düşüneyim. Tek derdim Konyaspor lige tutunsun. Sonra oturur bakarız.