Konyaspor'da Ömerovic'ten Fenerbahçe ve Galatasaray sözleri!

Konyaspor'da Ömerovic'ten Fenerbahçe ve Galatasaray sözleri!
 Muhabir
Tümosan Konyaspor Teknik Direktörü Fahridun Ömerovic, ligin son periyodunda oynayacakları Fenerbahçe ve Galatasaray maçları hakkında konuştu.

Konyaspor Süper Lig'in 36.haftasında evinde Fenerbahçe, 38.haftasında ise Galatasaray'ı konuk edecek.

Tümosan Konyaspor Teknik Direktörü Fahridun Ömerovic, TRT Spor'a yaptığı açıklamada ligin son periyodunda oynayacakları maçlar hakkında konuştu.

Vazgeçmeme duygusu oluşturduk

Takımda vazgeçmeme duygusunu oluşturduklarını da Ömerovic, “Ben maçlara zor ya da kolay olarak bakmıyorum. Maç maç gitmeye çalışıyoruz. Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarını elbette biliyoruz ama ondan önceki maçları da en iyi şekilde tamamlamak hedefindeyiz. Zorlu bir süreçte göreve geldik. Oyuncular o günden sonra çok yüksek irade gücü gösterdiler. Vazgeçmeme duygusu oluşturduk. Aynı zamanda Başakşehir maçı ya da diğer maçlardaki zor durumlardan sonra aynı şekilde ayakta kalmaya ve aynı şekilde devam edebildik. Grup bilinci oluştu. En önemlisi de bu. 15 maçlık periyotta her maçta yüzde yüze yakın ya da belki daha fazla her şeyini sahaya veren bir takım vardı. Bu inanç ve irade gücü olmasa belki biraz daha bireysele doğru gidecek ve zorlanacaktık. Aykut hocayla da beraber aynı düşüncedeydik, bireysel değil takım olgusunu yakalamak” dedi.