Konyasporlu oyuncudan kiralık oynadığı takımına teşekkür etti

Konyasporlu oyuncudan kiralık oynadığı takımına teşekkür etti
 Muhabir
Konyaspor'un geçen sezon Trendyol 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'a kiraladığı Adem Eren Kabak, Güneydoğu ekibine veda mesajı yayımladı

Konyaspor'un geçen sezon Trendyol 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'a kiraladığı Adem Eren Kabak, Güneydoğu ekibine veda mesajı yayımladı.

Konyaspor ile 2025 yılına kadar sözleşmesi olan Adem Eren Kabak, ilk etap kampına katılacak. 23 yaşındaki oyuncu, kampta teknik direktör Ali Çamdalı'nın gözüne girmeye çalışacak.

Adem Eren, Şanlıurfaspor'a veda mesajı yayımladı. Adem Eren Kabak, Şanlıurfa'da unutulmayan hatıralar ile güzel anılar biriktirdiğini ve şehirde güzel dostluklar edindiğini belirterek, herkese teşekkür etti.

Adem mesajında; "Acısıyla tatlısıyla Şanlıurfa maceramın sonuna geldiğimi duyurmak istiyorum. Unutulmayacak hatıralar, çok güzel anılar biriktirdim. Birçok da dostluklar edindim bu şehirde. Herkese çok teşekkür ediyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin. Hoşça kalın" dedi.

Konyaspor Akademiden yetişen Adem Eren Kabak, 2021-2022 sezonunda A takıma çıkmıştı. Sezon başında 1.Lig ekibi Şanlıurfaspor'a kiralanan Adem Eren 27 lig 1 Türkiye Kupası olmak üzere 28 maça çıktı. Daha önce Konyaspor ile resmi maça çıkmayan 23 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi 30 Haziran 2025'te sona erecek.