TFF'den Konyaspor Akademisi'ne ziyaret!

TFF'den Konyaspor Akademisi'ne ziyaret!
 Muhabir
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Double Pass firması iş birliği ile yürüttüğü Futbol Akademileri Projesi'nde mayıs ayı ziyaretleri başladı. TFF, konyaspor Akademisini ziyaret etti.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Double Pass firması iş birliği ile yürüttüğü Futbol Akademileri Projesi'nde mayıs ayı ziyaretleri başladı.

Türk futbolunda oyuncu gelişimi ile sürdürülebilir akademi modeli oluşturmak amacıyla düzenlenen ve koordinatörlüğünü TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in yürüttüğü proje kapsamında Double Pass eğitmenleri ile TFF FGD kulüp akademileri sorumluları ve TFF antrenör eğitimcileri Trabzonspor, Tümosan Konyaspor ve Yukatel Adana Demirspor kulüplerine konuk oldu. Ziyaretlerde eğitimler ve toplantılar gerçekleştirildi.

Trabzonspor'a giden heyette Double Pass'ten Hans Vander Elst, Sven Paul, TFF Double Pass Projesi Müdür Yardımcısı Emre Aydemir ve antrenör eğitimcisi Altan Aksoy yer aldılar.

Tümosan Konyaspor ziyaretini Double Pass'ten Steven Vanharen, Jelle Van Camp ile TFF Gelişim Ligleri Müdürü Yücel Uyar ve antrenör eğitimcisi Aydın Yılmaz gerçekleştirdiler.

Yuktael Adana Demirspor'a giden heyette Double Pass eğitmenleri Sander van Praet, Ahmet Türk ve Jan Verhanden ile TFF Kulüp Akademileri Süper Lig Sorumlusu Ümit Turmuş ve antrenör eğitimcisi Erkan Ferin yer aldılar.

Futbol Akademileri Projesi kapsamındaki ziyaretler Corendon Alanyaspor, Çaykur Rizespor ve Gaziantep Futbol Kulübü ile devam edecek.