Başkan Dinçer vatandaşlarla bir araya geldi!

Başkan Dinçer vatandaşlarla bir araya geldi!
 Muhabir
Gönül belediyeciliği yapıyoruz diyen Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer her fırsatta vatandaşlarla bir araya geliyor.

Gönül belediyeciliği yapıyoruz diyen Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer her fırsatta vatandaşlarla bir araya geliyor. Gerek düzenlenen mahalle meclislerinde gerekse ihtiyaç sahiplerinin evlerine bizzat konuk olarak onları dinliyor, sorunlarına çözüm buluyor.

2023-10-11lerkhh1o.jpg

Başkan Dinçer’in dünkü durağı istiklal mahallesi oldu. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, vatandaşlarla hem hal olup mahallenin ihtiyaçları hakkında mahalle muhtarından bilgiler aldı. Ardından Aksaray belediyesi yardım otobüsü ihtiyaç sahiplerine kıyafet yardımında bulunurken lokma ve dondurma aracı ile çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Başkan Dinçer daha sonra ilk olarak İstiklal mahallesinde ikamet eden, tekerlekli sandalye ve tablet talebinde bulunan ve isteğine anında cevap verilen Zerzevatçı ailesinin misafiri oldu. Başkan Dinçer evinde ziyaret ettiği İrem’e yeni aracını hediye ederek mutluluğuna ortak oldu.

2023-10-1123om20ej.jpg

Yeni tekerlekli sandalyesine kavuşan İrem, mutluluğunu Başkan Dinçer ve aile bireyleri ile paylaştı.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şu görüşlere yer verdi. “Bize gelen bu tür talepleri, tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte en seri şekilde değerlendiriyoruz. İrem kardeşimize Rabbim, şifasını versin. Sağlıklı, huzurlu ömür diliyorum. Ailemize de misafirperverliklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum.

Onun mutluluğunu paylaşmak duasını almak bizim için en büyük mükafattır. Özel vatandaşlarımıza olan hassasiyetlerimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Onlarla birlikte engelleri aşacağız” dedi. Şehrin farklı bölgelerinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Dinçer, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşıyor.

2023-10-114fbndslr.jpg

Vatandaşları evinde ziyaret ederek sohbet edip, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Dinçer, ziyaretleri kapsamında İstiklal mahallesinde Şeyma hanımın evine Konuk oldu. Başkan Dinçer, burada hane sakinleriyle görüşüp sorunlarını dinlerken çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

Belediye olarak klasik belediyecilik hizmetlerinin dışında sosyal faaliyetlere de büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Dinçer, bu tür ziyaretler ile ihtiyaç sahibi ailelere de ulaşma imkânı bulduklarını ifade ederek şunları söyledi.

“Siyaseti de belediyeciliği de milletimiz için yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde insanlarımızın gönül dünyasındaki güzelliklerle, samimiyetle güzel anlar geçiriyoruz. Bizler her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşımızın iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışıyoruz” dedi.

- Nurseda İnan

Etiketler: Aksaray Belediyesi, Aksaray Haber, Aksaray Haberleri, Dr. Evren Dinçer

Kaynak:Konya'nın Sesi