Garanti BBVA'dan Haziran'a özel zamlı promosyon! Emeklilere iyi haber geldi

Garanti BBVA'dan Haziran'a özel zamlı promosyon! Emeklilere iyi haber geldi
Maaşını Garanti BBVA'ya taşıyacak olan emeklilere müjde

Garanti BBVA, emeklilere özel olarak Haziran ayına özel zamlı promosyonlar sunmaya başladı. Maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan emekliler için bu müjdeli haber, birçok avantajı beraberinde getiriyor.

Gerçek Gündem'deki habere göre; Haziran ayının gelişiyle birlikte emekli promosyon rakamlarına olan ilgi giderek artış göstermeye başladı.

Bankalar her ay emekli promosyon rakamlarını güncellerken Haziran ayında nasıl bir güncelleme yapacağı merak konusuydu.

Emeklilerin yüzünü güldürecek müjdeli haber ise Garanti BBVA'dan geldi. Garanti BBVA emekli promosyon rakamalarını güncellediğini duyurdu.

İşte Garanti BBVA'nın güncel emekli promosyon rakamları...

Garanti BBVA’da emekli maaşı 10.000 TL’ye kadar olan emeklilerimize 6.250 TL, 10.000 – 15.000 TL arasında olan emeklilerimize 10.000 TL, 15.000 – 20.000 TL arasında olan emeklilerimize 12.500TL ve 20.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 15.000 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır. Emekli promosyon avantajından 1 Haziran – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir.
Emeklilik promosyonu ödemesinin müşteri hesabına aktarılması ile taahhüt süresi başlar.

Emeklilere promosyon ödemeleri SGK tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde gerçekleştirilir.
Birden fazla emekli maaşı ödemesi alan müşterilerimiz emekli promosyon talebinde bulunduğunda emekli maaşlarının toplamı dikkate alınır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Kaynak:Haber Merkezi