Başkan Kılca Çınarlarla Buluştu!

Başkan Kılca Çınarlarla Buluştu!
 Muhabir
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi’nden faydalanan hasta ve hasta yakınlarıyla düzenlenen programda buluştu.

Karatay Belediye Başkan Hasan Kılca, Karatay Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi’nden faydalanan Alzheimer hastaları ve hasta yakınlarıyla gerçekleştirilen programda bir araya geldi.

baskan-hasan-kilca-alzheimer-gunduz-yasam-merkezinin-cinarlariyla-bulustu-5-jpg-1500.jpg

Başkan Hasan Kılca; Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri, Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi Müdürü Semra Baral, Alzheimer hastaları ve hasta yakınlarının katıldığı programda hasta ile hasta yakınlarıyla tek tek ilgilendi, onlarla sohbet etti.

Programa katılanlara herkese teşekkür eden Hasan Kılca, Karatay Alzheimer Gündüz Yaşam Merkezi’nin 2016’dan bu yana çok önemli bir hizmet verdiğini vurgulayarak bu konuda emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür etti.

ÇINARLARIMIZIN AİLELERİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

baskan-hasan-kilca-alzheimer-gunduz-yasam-merkezinin-cinarlariyla-bulustu-4-jpg-1500.jpg

Kılca; “2016’dan bu yana merkezimiz şehrimize ve insanımıza hizmet veriyor. Merkezimizin hayata geçmesi ve bugünlere gelmesinde emekleri bulunan herkese teşekkür ediyorum. Çınarlarımız bizim için çok önemli. Onların sağlıklarına kavuşması ve hayatlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesini önemsiyoruz. Alzheimer çağın hastalığı ve herkesin bu hastalığa yakalanma riski maalesef var. Konyamızda bu birlik ve beraberlik devam ettikçe de bizler; çınarlarımızın ailelerimizin ve gönüllülerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Merkezimiz de bunu çok güzel bir şekilde sağlıyor” ifadelerini kullandı. -Buse Aşcı

Kaynak:Konya'nın Sesi