Başkan Pekyatırmacı: 'Birlik ve beraberliğimiz bereket kapılarını aralıyor'

Başkan Pekyatırmacı: 'Birlik ve beraberliğimiz bereket kapılarını aralıyor'
KGC Başkanı Sefa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı ziyaret ederek yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. Başkan Pekyatırmacı, “Şehrin birlikteliği bereket kapılarını aralıyor” dedi

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimleri’nde yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı ziyaret ederek yeni dönemin Selçuklu ve Konya için hayırlı olmasını diledi.
Konya’nın hizmetlerle dolu, verimli bir dönemi geride bıraktığını dile getiren KGC Başkanı Sefa Özdemir, “Yapılan hizmetler itibariyle Türkiye’de öne çıkan Konya belediyeciliğinin yeni dönemde de farkını ortaya koyacağına inanıyoruz. Bu süreçte bizler de Konya medyası olarak Konya’nın kazanımları için yapılan hizmetleri yakından takip ediyor, Konya kamuoyunun bu hizmetlerden haberdar olması için asli görevimiz olan kamuoyunu bilgilendirme görevini yerine getiriyoruz. Yeni dönemin de Konya için başarılı belediye hizmetleriyle, dolu dolu geçeceğine inanıyor, yeni dönemin şahsınızda Selçuklu ve Konya için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da, “Bunu hep dillendiriyoruz, söylerken de gurur duyuyoruz; Konya birlik ve beraberlik ruhundan aldığı güçle büyük kazanımlar elde ediyor. Şehrin birlikteliği bereketin kapılarını aralıyor. Yeni dönemde de inşallah gerek belediyelerimiz, gerek kamu kurum ve kuruluşlarımız, gerek STK’larımız ve gerekse de şehrimizin en önemli değerlerinden biri olan medyamız ile birlikte Konya için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Şunu çok iyi biliyoruz ki yaptığımız bir hizmeti duyuramadığımız sürece o hizmeti sadece yapmış oluyoruz. Hizmet halk için yapılır. Halka hizmetlerin duyurulmasında da Konya medyamızın üstlendiği misyon çok önemlidir. Şehre yaptığımız her bir dokunuşta sizlerin de katkısı bulunuyor. Bu katkılarınızdan dolayı ben de sizlere teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber Merkezi