ICODIA Dijital Endüstri Konferansına Yoğun İlgi!

ICODIA Dijital Endüstri Konferansına Yoğun İlgi!
 İnternet Editörü
Innopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi tarafından 3. Uluslararası Dijital Endüstri ve Mühendislik Uygulamaları (ICODIA 2023) Konferansı düzenlendi.

Innopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi tarafından, Konya Sanayi Odası, Konya Organize Sanayi Bölgesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, KOP Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Mevlana Kalkınma Ajansı işbirliğinde düzenlenen 3. Uluslararası Dijital Endüstri ve Mühendislik Uygulamaları (3nd International Conference on Digital Industry and Engineering Applications-ICODIA 2023) Konferansında Türkiye’nin yanı sıra, ABD, Hindistan, Almanya ve İngiltere’den konuşmacılar bildiriler sundu.

aw046156-02.jpg

Yoğun ilgi gören konferansa Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Innopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kemal Özarpa, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kahraman, Necmettin Erbakan Üniversitesi Uzay ve Havacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Dilmeç, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Vehbi Konarılı, Konya Teknoloji Endüstri Bölgesi Müdürü Mustafa Sezai Öztürk, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Dr. Aziz Hakan Altun, akademisyenler, sanayiciler, araştırmacılar ve öğrenciler katıldı.

aw046156-03.jpg

Konferansta ayrıca, dijital teknoloji alanında çalışan FİGES ve DEMSAY firmaları da ürün ve teknolojilerini sergiledi.