Karatay’ın Dört Bir Yanında Altyapı Çalışması Var

Karatay’ın Dört Bir Yanında Altyapı Çalışması Var
Karatay Belediyesi, ilçede yol altyapısını güçlendirmek için asfalt seferberliğini sürdürüyor. Yeni yatırım ve projelerle yeni dönemde de ilçenin yollarını çok daha konforlu ve güvenli hale geldi.

Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezi ve merkeze en uzak tüm mahallelerde yoğun bir şekilde yol yapım, bakım, onarım ve asfaltlama yapıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkeze uzak mahallelerde yoğun bir çalışma yürütüyor. Bu kapsamda belediye ekipleri, Karakaya ve Divanlar Mahallesi arasındaki bağlantı yolunda önemli bir çalışma yürütüyor. Geçtiğimiz dönem 22 kilometrelik Karakaya – Divanlar arası bağlantı yolunun 13 kilometresini tamamlayan belediye ekipleri, kalan 8,5 kilometrelik yolun da altyapı çalışmalarına başladı.

karatayin-dort-bir-yaninda-altyapi-calismasi-var-1-jpg-1500-001.jpg

Yine fen işleri ekipleri, ilçe merkezindeki altyapı çalışmaları kapsamında İstiklal Mahallesi Yelda Sokak’ta da çalışma yapıyor. Bu kapsamda da ekipler, altyapısı tamamlanan Yelda Sokak’ta sıcak asfalt serimi yapıyor.

KARATAYLI HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET ETMEYİ SEVİYORUZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Karatay’da asfalt seferberliğinin sürdüğünü belirtti. Başkan Hasan Kılca, yollarda standardın yükselmesi için gece gündüz gayret ettiklerini belirtti. Hasan Kılca; “Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren yol medeniyettir anlayışı ile hareket ettik. Yeni dönemimizde de ilçemizin ulaşım kalitesinin yükselmesi noktasında etkin ve kararlı bir çalışma yürütüyoruz. Alt yapısı hazırlanan bölgelerimizde sıcak asfalt serimi çalışmalarımız sürüyor. Bu noktada Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz İstiklal Mahallemizde sıcak asfalt serimi yapıyor.

karatayin-dort-bir-yaninda-altyapi-calismasi-var-6-jpg-1500-001.jpg

Yine ekiplerimiz, geçtiğimiz dönem 22 kilometrelik Karakaya – Divanlar arası bağlantı yolunun 13 kilometresini tamamlamıştı. Kalan 8,5 kilometrelik yolun da altyapı çalışmalarına başladık. Merkez ve merkeze uzak ayrımı yapmadan her mahallemizin ulaşım ağını akıcı hale getiriyoruz. Karataylı hemşehrilerimize hizmet etmeyi seviyoruz. Tüm çalışmalarımız vatandaşlarımızın hayat standartlarını daha yukarıya çıkarabilmek için. Ekiplerimiz alt yapısı tamamlanan yollarımızın kalite standardını artırmaya, konforlu ve güzel yolları hemşerilerimizi buluşturmaya devam edecekler” ifadelerine yer verdi.

Kaynak:Haber Merkezi