Konya'da 5. geleneksel atletizm yarışması düzenleniyor!

Konya'da 5. geleneksel atletizm yarışması düzenleniyor!
 Muhabir
Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile sağlıklı hayat ve fiziksel aktiviteyi teşvik amacıyla gerçekleştirilen...

Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile sağlıklı hayat ve fiziksel aktiviteyi teşvik amacıyla gerçekleştirilen Akşehir Zekai Baloğlu Atletizm Yarışması’nın beşincisi, 28 Ekim 2023 Cumartesi günü, Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

thumb-5-zb-atletizm-face-x-001.jpg

Yarışmaya katılım sağlamak isteyen yarışmacılar başvurularını, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yapacaktır. Beşincisi düzenlenen yarışma genelinde birçok kategoride müsabakalar gerçekleştirilecek.

Yarışmada şu kategoriler yer alacak:

Minik erkekler 60 metre, minik kızlar 60 metre, küçük erkekler 60 metre, küçük kızlar 60 metre, küçük erkekler 400 metre, küçük kızlar 400 metre, yıldız erkekler 100 metre, yıldız kızlar 100 metre, yıldız erkekler 600 metre, yıldız kızlar 600 metre, genç erkekler 100 metre, genç kızlar 100 metre, genç erkekler 800 metre, genç kızlar 800 metre.

- Nurseda İnan

Etiketler: Akşehir Haber, Akşehir Haberleri, Konya Haber, Konya Haberleri, Konya Son Dakika Haberleri

Kaynak:Konya'nın Sesi