Karabulut’tan, Mekpan Panel’ e ziyaret

Karabulut’tan, Mekpan Panel’ e ziyaret
Konya İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı’yı ziyaretinde, üretim tesislerini gezerek, bilgi aldı.

Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı Konya il Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut’u ağırlayarak, üretim tesislerini gezdirip, üretim hakkında bilgi verdi.

Mekpan Panel ziyaretinde misafirperverliğinden dolayı Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcıya teşekkür eden Konya İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, “Bizi misafir eden Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ’ya teşekkür ediyorum. Konyalı firmalarımız gibi, Mekpan panel yaptığı iş, sağladığı istihdamla ve ekonomiye kattığı değer ile sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ülkemiz ve ilimiz Konya ekonomisi ve istihdamına büyük oranda katkı veren Mekpan Panel başta olmak üzere tüm firmalarımızı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

ekran-alintisi.jpg

"MEKPAN PANEL OLARAK, EMNİYET MENSUPLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ"

Mekpan Panel yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı Konya İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut’un ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Şehrimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Konya emniyet personelimize İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mahmut Karabulut’un şahsında şükranlarımı sunuyorum. Mesai saati gözetmeksizin görevi başında olan ve halkımızın güvenliğini ve huzurunu sağlayan ülkemizin köklü kurumlarından biri olan Emniyet Teşkilatımızın, ülkemiz ve şehrimizdeki gösterdiği gayretler her türlü takdire şayandır. Bu bağlamda görevi başında gazi olan tüm emniyet personelimize, mesleğini devam ettirenlere huzurlu ve sağlıklı görevler dilerken, şehit olan emniyet mensuplarımıza da Rabbimizden rahmet diliyorum. Mekpan Panel Ailesi olarak, devletimizin, milletimizin ve emniyet mensuplarımızın yanındayız. Üzerimize düşen her ne görev olursa olsun her zaman elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Kaynak:Haber Merkezi